Yeni Nesil Entegre WiFi Bağlantıya Sahip Bir Vitodens'e Sahip Değilsen;

Yeni nesil entegre WiFi bağlantıya sahip bir Vitodens serisi ısıtma sistemine sahip olmayabilirsin. Kombini satın aldığında bu teknoloji belki de yoktu. Peki bu durumda ısıtma sistemini internete bağlayıp ViCare uygulamasının akıllı özelliklerinden yararlanmak senin de hakkın değil mi? Evde değilken ısıtma sistemini başlatmak, durdurmak, çalışmıyor olduğundan emin olmak, ya da bir saat sonra gireceğin yatağını eve gelmeden ısıtmak senin de hakkın değil mi? Vitoconnect ile tüm bunları ViCare uygulaması üzerinden çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsin!

Nedir bu Vitoconnect? Nasıl bağlayabilirim?


Vitoconnect tıpkı küçük bir modem gibi bir elektronik cihaz. Tek bir veri kablosu ile ısıtma sistemine bağlanıyor, gücünü 12Vdc adaptöründen alıyor ve ısıtma sisteminizi WiFi aracılığı ile internetin sonsuz dünyasına bağlıyor.
Gelin bunu nasıl yaptığına daha yakından bakalım. Çünkü gördüğünde ne kadar da kolay olduğuna inanamayacaksın.

Yandaki görselde görmüş olduğun bağlantıları birkaç dakikada tamamladıktan sonra akıllı telefon veya tabletinden App Store veya Google Play Store üzerinden ViCare uygulamasını indirmen gerekiyor.

Sonrasında Vitoconnect üzerindeki kare kodu ViCare uygulamasından okutarak eşleştirme işlemini tamamlaman yeterli olacak.

nedir-bu-vitoconnect-nasıl-bağlayabilirim.png

Ve artık ViCare uygulaması ile ısıtma sistemini internet üzerinden, evden kilometrelerce uzakta olsan dahi kontrol edebileceksin! Haftalık zaman programlama, manuel ısıtma ayarları, kullanım suyu sıcaklığı ayarı yapabileceklerinden sadece birkaçı.

vicare-turkce-app.jpg

Biraz da Vitoconnect Hakkında Teknik Bilgi Verelim

Vitoconnect Tip OPTO2 İletişim Altyapısı

vitoconnect-tip-OPTO2-ile-veri-baglantilari.png

Vitoconnect Tip OT2 İletişim Altyapısı

vitoconnect-tip-OT2-iletisim-altyapisi.png


Daha Fazla Bilgi

Diğer Blog Yazılarımız

Her hafta yeni bir blog yazısı yayınlıyoruz. Daha önce yayınlanmış blog yazılarımıza bıradan ulaşabilirsiniz.

Sayfaya git

Isıtma & Soğutma hakkında SSS

Burada Viessmann ısıtma sisteminiz ve genel olarak ısıtma, havalandırma ve enerji tasarrufu konuları hakkında en sık sorulan soruları ve cevaplarını bulacaksınız (Bild: © 35mmf2 / Shutterstock.com).

Sayfaya git

Ücretsiz Danışmanlık & Keşif

Viessmann'ın bir ısıtma veya sistem çözümü hakkında uzman tavsiyesi ister misiniz? Online formumuzu doldurmanız yeterli.

Şimdi danışın