Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

İstanbul Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi

İstanbul Üniversitesi Fen - Edebiyat Fakültesi kazan dairesi Viessmann ile yenilendi.

Ülkemizin köklü ve önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olan İstanbul Üniversitesi’ nin Fen - Edebiyat Fakültesi'ndeki kazan dairesi yenileme projesinde, eskiden var olan 8 MW’lık kurulu gücü, Vitocrossal100 - İkiz tip kazanlarımızla değiştirerek dönüşümünü gerçekleştirdik.

  

Projede ömrünü tamamlayan eski nesil çelik kazanlar çıkarılarak; yerine yeni nesil, son teknoloji yoğuşmalı yer tipi paslanmaz çelik kazanlarımız ile 25 adet Vitocrossal 100 318 kW olarak çözüm sağlanmıştır.

Projenin tüm satış ve devreye alma süreçlerinin tamamlanıp, önemli referanslarımız arasına katılması, pandemi dönemi zorlu koşullarına rağmen başarı ile sağlanmış olması da bizim için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.

Projede Vitocrossal 100 yer tipi yoğuşmalı kazanlarımızın başta teknik üstünlükleri olmak üzere; pratik nakliyesi, montajı ve az yer kaplaması da ön plana çıkarak ürün seçiminde etkili olmuştur.
Bu sayede, kurumun devam eden yeni dönüşüm projelerinde de yer almak üzere görüşmelerimiz devam etmekte ve yeni başarı hikayelerine imza atmayı heyecanla beklemekteyiz!