Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Viessmann – Küresel İklim Çözümleri Şirketi

Viessmann, konut ve ticari sektöre yönelik ısıtma, soğutma ve yenilenebilir enerji sistemleri alanında dünyanın önde gelen tedarikçilerinden biridir.

Gelecek nesillere yaşam alanları tasarlıyoruz

Dünya değişiyor ve Viessmann bu değişimin şekillenmesine yardımcı oluyor. Zamanımızın en büyük iki sorununu (enerji devrimi ve dijital dönüşümü) büyük bir fırsat olarak görüyoruz.

Amacımız, iklim ve konfora yönelik akıllı çözümlerle dünya çapında en yüksek yaşam kalitesini oluşturmaktır. İnsanların sağlıklı evlere, emisyonsuz şehirlere ve yaşamaya değer bir gezegene sahip olmasını istiyoruz.

Viessmann, kurulduğu 1917 yılından bu yana anahtar teslim iş modeli ile yenilikçi iklim çözümleri alanında küresel bir teknoloji liderine dönüştü. Yeni gelişmelere duyduğumuz heyecan kadar değişim de DNA'mızın bir parçası.

Bugün Viessmann, güçlü bir uluslararası görünüme sahip büyük bir şirkettir ve dünyanın çeşitli ülkelerinde üretim tesislerimiz, satış ofislerimiz ve temsilcilerimiz bulunmaktadır.

  

100 yılı aşkın süredir Viessmann, pazarın ihtiyaçlarına uygun, konforlu, verimli ve çevreye duyarlı ısıtma çözümleri sunmaktadır. Devam eden araştırma, geliştirme ve ürün yeniliğine odaklanma ile Viessmann, sürekli olarak standartları belirleyen ve şirketi teknolojik, yenilikçi ve tüm endüstrinin öncüsü haline getiren teknolojilere öncülük etmiştir.

Viessmann'ın Kapsamlı Ürün ve Hizmet Yelpazesi

Viessmann, tüm uygulama alanları ve yakıt türleri için bireysel çözümler ve verimli sistemlerle kapsamlı bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Bu, yüksek verimliliğe sahip sıvı yakıtlı ve gaz yakıtlı kazanlar, elektrikli kazanlar, güneş enerjisi termal sistemleri, evsel sıcak su tankları, gelişmiş biyokütle ısıtma ve kontrol teknolojisinden oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesini içerir.

Proje ister yeni inşaat ister yenileme, müstakil ev veya bölgesel ısıtma ağı olsun, Viessmann ideal bir ısıtma çözümüne sahiptir. Bireysel sistem bileşenlerinden tam entegre çoklu yakıt sistemlerine kadar tüm ürünlerimiz verimli ve ekonomiktir.

Uzmanlığımız geniş bir ısıtma, soğutma ve yenilenebilir enerji sistemleri yelpazesini kapsamaktadır, ancak uzman tedarikçilere göre temel bir avantaja sahibiz: kapsamlı ürün ve hizmet yelpazemizle ortaklarımız, en karmaşık projelerin gereksinimlerini, tek bir enerji kaynağıyla sınırlıdır.

Viessmann Akademisi

1960'lı yıllardan bu yana endüstri ortaklarının eğitimi ve öğretimi Viessmann'ın kurumsal felsefesinin önemli bir parçası olmuştur. Her yıl dünya çapında binlerce bayi ve diğer profesyonel Viessmann Academy eğitim kurslarına katılıyor.

Viessmann Akademisi'nde yıl boyunca çok çeşitli eğitim kursları sunulmaktadır. İster tam donanımlı canlı ateşleme ekipmanına sahip Akademi lokasyonlarımızdan birinde ister web tabanlı eğitim oturumlarımızdan birinde olsun, eğitimimiz ısıtma profesyonellerinin yarının teknik zorluklarının üstesinden gelmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.