Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Viessmann çalışanları harekete geçiyor ve ihtiyacı olan insanlara yardım ediyor.

Bugün, yeni bir ViMove for Climate turu başlıyor | Bu sefer başarılar ağaca değil, bağışa dönüştürülecek | Koşulan her kilometre için toplama 1 avro katkıda bulunulacak.

Bugün büyük Viessmann ailesi, başarılı ViMove for Climate girişiminin yeni bir turunu başlatıyor. Bu seferki en büyük özellik katkılar ağaca değil, Ukrayna'daki ihtiyaç sahibi insanlara harcanmak üzere avroya dönüştürülecek. Spor aktivitesinin her kilometresi veya her dakikası önemli - örneğin, her 1 kilometre koşu için 1 avro bağışlanacak.

Ukrayna ile Dayanışma:

Tüm Dünya’yı hüzne boğan, Ukrayna’da dört haftadır devam eden trajik olaylardan etkilenen insanların acısı çok büyük. Bu korkunç durumu hafifletmek için acil ihtiyaçların karşılanması gerekiyor. Tam iki yıl önce Corona krizi durumunda insanlık için yeni bir umut bulmak ve "birlikte harekete geçmek" için, ViMove for Climate hareketini başlatmıştır. Şu andaki zorluk tamamen farklı olsa da, yeni ViMove turunda da iyilik yapmaya devam edeceğiz ve şu an en acil ihtiyaç duyulan yerde mücadele edeceğiz. ViMove’un başarısı çalışanların ve diğer katılımcıların bağlılığı sayesinde 1 milyon ağaca ulaştı.

Büyük hedef: 100.000 Avro

Her zaman olduğu gibi – Viessmann aile üyelerinin yanı sıra – yakınları ve arkadaşlar da hareketimize katılabilir. Her aktivite önemlidir ve ne kadar küçük görünse de değerli bir katkı sağlar.

Özel olarak geliştirilen ViMove mobil uygulaması ile bu büyük ortak amaç için bağış toplanacak. Mobil uygulama, hem Android hem de IOS için ViMove adı altında indirilebilir. Almanca ve İngilizce'ye ek olarak, uygulama bazı diğer dillerde de mevcuttur. Kampanya bağış tutarı 100 bin avroya ulaşana kadar devam edecek.

Hedefe ulaşılırsa sırada ne var?

Parayı mümkün olan en iyi şekilde kullanmak için, ViMove for Climate ekibi şu anda Viessmann Vakfı'na danışıyor ve uygulanabilir bir konsept geliştiriyor.

Ayrıca ViMove for Climate‘ın bir sonraki turunun insanlara iklim koruması için ağaç bağışlama fırsatı vereceğini şimdiden söyleyebiliriz. Bunlar daha sonra Kanada’da ve Finlandiya’da orman ve bozkır alanlarının yeniden ağaçlandırılması için kullanılacak.