bursa-sehir-hastanesi605x341.jpg

Bursa Şehir Hastanesi Büyük ve Orta Güçte Sıcak Su Kazanları

2019 yılından bu yana hizmet veren 1335 yatak kapasiteli  Bursa Şehir Hastanesi’nde verimli bir şekilde yüksek kazan suyu sıcaklığı elde etmek için toplam ısıl kapasitesi 39.150 kw olan 5 adet Vitomax kazan ve 2 adet Vitoplex kazan modelleritercih edilmiştir. Tüm kazanlar yüksek ısı geri kazanımlı Vitotrans yoğuşmalı tip ekonomizörler ile donatılmıştır.

medisis-hastanesi-ankara.jpg

Medisis Hastanesi 

Ankara’nın Keçiören semtinde bulunan Özel Medisis Hastanesi’nde toplam 216 adet Vitoclima 333 S VRF iç ünite ve 14 adet dış ünite klima tercih edildi. 

elazig-sehir-hastanesi.jpg

Elazığ Şehir Hastanesi Büyük ve Orta Güçte Sıcak Su Kazanları

Elazığ Şehir Hastanesi’nde toplam ısıl kapasitesi 33.750 kW olan yüksek verimli 5 adet Vitomax kazan modelleri tercih edilmiştir. 

eskisehir-sehir-hastanesi.jpg

Eskişehir Şehir Hastanesi Büyük ve Orta Güçlükte Su Kazanları

Eskişehir Şehir Hastanesi’nde verimli bir şekilde yüksek kazan suyu sıcaklığı elde etmek için toplam ısıl kapasitesi 33.800 kW olan yüksek verimli 6 adet Vitomax kazan ve 3 adet Vitoplex kazan modelleri tercih edilmiştir.  Kullanım sırasında verim artışını sağlamak amacıyla, kazanların bacalara verdiği atık gazların üzerinde bulunan ısının geri kazanılması için Vitotrans yoğuşmalı tip ekonomizörler ile donatılmıştır.Ayrıca hastanede 6 adet üç geçişli, yüksek enerji tasarruflu 5200 kW enerji gücüne sahip Vitomax LW M62C  çelik sıcak su kazanı ile, verimliliğin artırılması için 6 adet Vitotrans 200 ekonomizör kullanılmıştır.