Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

FC Bayern Münih & Viessmann Ortaklığı

Viessmann, FC Bayern Münih'in Avrupa'daki İklim Ortağıdır. Daha fazlasını okuyun.

Viessmann'da spor sponsorluğu

Spor sponsorluğu Viessmann'da uzun bir geleneğe sahiptir; 25 yılı aşkın bir süredir kış sporlarıyla ilgilenmektedir. Dik banklar ve eğimli yapay pistlerde kızaklarla yapılan bir kış yarışı sporu olan luge ile başlayan Viessmann, kayakla atlama ve biatlon başta olmak üzere çoğu İskandinav kış sporu faaliyetinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. 2018 yılından bu yana spor sponsorluğu portföyüne futbol da eklenmiştir.

Viessmann ve FC Bayern - başarılı kadronun Avrupa'ya yayılması

Almanya'nın rekorlar şampiyonu FC Bayern München'in sponsorluğu Viessmann'ın spor alanındaki faaliyetlerinin önemli bir parçası haline geldi. Her ikisi de kendi sektörlerinde pazar lideri olan iki küresel oyuncunun uluslararası ortaklığı, Viessmann'ın 2018 yılında FC Bayern'in resmi bölgesel ortağı olduğu Çin'de başladı. Çok sayıda yerel futbol okulu ve turnuvada geniş bir faaliyet yelpazesi yürütüldü. Başarılı ortaklığın ardından Viessmann, FC Bayern ile olan bağlılığını 2021 yılında Güney Doğu Asya bölgesine genişletti.

Viessmann şimdi de ısıtma, iklimlendirme, soğutma ve havalandırma teknolojisi sektörlerinde 2021 yılında FC Bayern München'in Avrupa'daki resmi iklimlendirme ortağı oldu. Ortaklığın bu uzantısı ülkeleri de kapsıyor: Rusya, Polonya, İspanya, Fransa ve Benelüks.

Futbol küresel bir tutku ve iklim hedefleri için küresel olarak çaba gösterme ihtiyacı insanların kafasında daha da güçleniyor. İşte tam da bu noktada iki güçlü marka, spor tutkusu ve en iyi iklim tasarrufu teknolojisiyle katkıda bulunabilir. Ortaklığın amacı, bölgedeki kaynakların gelecek nesiller için sürdürülebilir kullanımını teşvik etmektir. Viessmann için sürdürülebilirlik, "Gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlıyoruz" kurumsal amacının merkezinde yer almaktadır.