Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

25. Yıl Kutlaması

Viessmann Türkiye olarak kuruluşumuzun 25. yılını iş ortaklarımız ve tüm çalışanlarımız ile birlikte coşkuyla kutladık.

  

Gelecek Nesiller için Yaşam Alanları Tasarlıyoruz.

Viessmann olarak dünyada 100 yılı aşkın süredir faaliyetlerimize devam ederken, Türkiye’de de 25. yılı geride bırakmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Grubun Türkiye'de faaliyetlerine başlamasının 25.yılı İstanbul'da düzenlenen 2 günlük etkinliklerle kutlandı. İlk günkü etkinliğe Viessmann Grubu CEO'su Maximilian Viessmann, Prof. Martin Viessmann,  CSO Thomas Heim, CPO Asa Lautenberg, Viessmann Türkiye Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda misafir ve basın mensupları katılırken ikinci günkü etkinliklerde tüm şirket çalışanları ile birlikte kutlandı.

Viessmann Türkiye'de yatırımlarını sürdürecek

25. yıl etkinlikleri için Türkiye'ye gelen şirketin CEO’su Maximilian Viessmann  "Türkiye'nin değişime açıklığı ve fırsatları birlikte yakalama tutkusu Viessmann ailesi için eşsiz olduğunu, 25 yılın bir başlangıç olduğunu ve derin bir bağlılıkla Türkiye’de değer üretmeye ve yatırım yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Viessmann Türkiye çift haneli büyümeye devam edecek

Viessmann’ın çeyrek asrı bulan Türkiye’deki faaliyetlerini şirket misyonuna paralel olarak istikrarlı bir şekilde geliştiriyor, ürün ve hizmet bazında sektörün ve teknolojinin gerektirdiği yeniliklerle ilgili projelerimizi kararlılıkla sürdürüyoruz.  

Türkiye ekonomisine katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz

Viessmann Türkiye Genel Müdürü Dr. Celalettin Çelik,   kutlamalar dahilinde gerçekleşen basın toplantısında yaptığı konuşmada, Viessmann'ın Türkiye’de çeyrek asrı bulan faaliyetlerinin şirket misyonuna paralel olarak istikrarlı bir şekilde geliştiğini vurgularken, 25 senelik tecrübeleri ve bilgi birikimleri ile Türkiye’nin iklimlendirme sektörünün en önemli aktörlerinden biri olarak faaliyet gösterdiklerini ifade etti.

Gelecek nesiller için yaşam alanları  tasarlıyoruz  

Gelecek nesillerin nasıl yaşayacağına dair insanoğlunun bir dönüm noktasında olduğunun bilincinde ve dünyanın geleceği için sorumluluk alan bir şirket olarak amacımızı “Gelecek nesiller için yaşam alanları tasarlamak”  şeklinde yeniden belirledik. Viessmann ailesine mensup dünyadaki 12 bin kişiden her biri kendisini bu konuya adıyor.

Ödül töreni

25. yıl kutlamaları dolayısıyle CEO Maximilian Viessmann ve Viessmann Türkiye Genel Müdürü Celalettin Çelik Bey bir çok iş ortağımıza ödülleri taktim ettiler.  

Erol Evgin ile keyifli anlar

Viessmann Türkiye'nin 25. yıl kutlamaları kapsamında 07 Kasım'da gerçekleşen kutlamasında Erol Evgin sahne alarak, davetlilere keyifli anlar yaşattı.