Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Referanslar

Tüm  ihtiyaçlara yönelik  için  sürdürülebilir  ısıtma tekniği

Viessmann'ın modern ve verimli ısıtma sistemleri sadece evlerde değil çok sayıda büyük projede de kullanılmakta ve enerji rezervlerinin sürdürülebilir bir şekilde korunmasına katkıda bulunmaktadır. Referanslar veritabanımızda referans sistemlerle ilgili ayrıntılı bilgiler mevcuttur.  Uluslararası referanslarımızla ilgili detaylı bilgiye  referans veritabanımızdan  ulaşabilirsiniz.
  

Yüksek enerji ihtiyacına sahip uygulamalar yenilikçi çözümler gerektirir. Günümüzde yapılan fizibilite çalışmaları, hem yeni kurulumlarda, hem de değişim pazarında iklimlendirme alanında önemli tasarruf potansiyelleri olduğunu göstermektedir.

İster bir fabrika, otel, hastane ya da okul olsun, Viessmann’ın yüksek verimli sistemleri tüm yaşam alanlarında enerji gereksinimleri arttıkça daha çok tasarruf edilmesine olanak sağlar.


Eski ve yeni iklimlendirme sistemi arasındaki verim seviyesi farkları; kısa vadede bile enerji tüketiminde azalma ve dolayısıyla maliyet avantajı sağlar. Buna bağlı olarak amortisman süreleri de kısalır.


Viessmann birbiriyle uyumlu sistem çözümleri sunarak, yenilenebilir enerji sistemlerinin, fosil yakıtlı kazanlarla en iyi şekilde kombinlenerek, enerji ihtiyacının en verimli şekilde karşılanmasını sağlar.

Tüm kullanım alanları için verimli iklimlendirme çözümleri

Viessmann tüm modern enerji sistemleri için güvenilir bir ortaktır.

Viessmann’ın eksiksiz ürün programında, tüm uygulama alanları ve enerji kaynağına uygun bireysel çözümler sunan verimli sistemler bulunmaktadır.

Yüksek enerji verimliliği sağlayan sistemler; bir yandan iklimlendirme maliyetlerini düşürürken, diğer yandan ekolojik açıdan da doğru tercihtir.

Şirket, on yıllardır verimli ve düşük emisyonlu ısıtma sistemleri ile güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompaları üretmektedir.

Tüm Viessmannn ürünleri; emisyonlar yoluyla oluşan çevre kirliliğinin azaltılması ve önlenmesiyle ilgili yayınlanan Avrupa Birliği yönergelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Viessmann; mümkün olan en iyi çevre korumasına ve kaynakların maksimum korunmasına kendini adamış bir markadır. Bunun için de iklimlendirme ve elektrik üretimi çözümleri için mevcut en iyi teknolojiyi kullanır.

Viessmann’ın her ihtiyaca uygun iklimlendirme çözümleri, ister duvar tipi, ister yer tipi olsun; geleceğe uygun ve ekonomiktir.

Sunulan hizmetler şunları içermektedir:

  • Kombiler
  • Sıvı ve gaz yakıtlı kazanlar
  • Hibrit cihazlar
  • Isı pompaları
  • Güneş enerjisi sistemleri
  • Fotovoltaik cihazlar
  • Klimalar
  • Hava temizleme cihazları
  • Su arıtma cihazları
  • Elektrikli ısıtıcılar

Viessmann tüm bu ürün segmentlerinde oldukça uzmanlaşmıştır. Şirket, diğer üreticilere göre belirleyici bir avantaja sahiptir: Viessmann sistemin tamamını düşünerek, yüksek teknolojik ve enerji açısından nötr olan üst düzey danışmanlığı garanti eder.

Broşürümüzde ve online veritabanımızda bulunan referanslar Viessmann’ın iklimlendirme çözümlerinin sahip olduğu yeteneğin etkileyici kanıtı niteliğindedir.

Burada Viessmann’ın kapsamlı ürün programının çok çeşitli enerji çözümlerinin sunulmasında nasıl uygulanabileceği farklı örnekler üzerinden gösterilmektedir. Her şey tek elden! Mükemmel bir şekilde uyum içinde çalışan sistemlerle.