Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi kazan dairesi Viessmann ile yenilendi.

Ülkemizin köklü ve önde gelen yüksek öğretim kurumlarından biri olan Uludağ Üniversitesi’nin Tıp Fakültesi'ndeki kazan dairesi yenileme projesinde merkezi buhar sisteminden beslenen kazanlar, Vitocrossal 200 kazanlarımız ile değiştirildi.

  

Projede ömrünü tamamlayan eski nesil buhar kazanları çıkarılarak; yerine yeni nesil, son teknoloji yoğuşmalı yer tipi paslanmaz çelik kazanlarımız ile 24 adet Vitocrossal 200 620 kW olarak çözüm sağlanmıştır.

Projenin başlangıç aşaması Viessmann tarafından planlanmış olup, tüm verimlilik analizleri ve yeni sistemin kurulmasında ekip olarak destek verildi. Projenin, önemli referanslarımız arasına katılması, pandemi dönemi zorlu koşullarına rağmen sevkiyatın başarı ile sağlanmış olması da bizim için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.

Projede Vitocrossal 200 yer tipi yoğuşmalı kazanlarımızın başta teknik üstünlükleri olmak üzere; verimliliği, yüksek su hacmi ve paslanmaz çelik yapısı ön plana çıkarak ürün seçiminde etkili olmuştur. Bunun yanında Bursa Bölge Müdürlüğümüzün sürekli projede süpervizörlük hizmeti konusunda destek olması ve 7/24 kazanlara servis imkanı sunmamız markamızın tercih edilmesinde etkili olmuştur. Bu sayede, kurumun devam eden yeni dönüşüm projelerinde de başlangıç aşamasından itibaren teknik destek vererek gelecek projeleri heyecanla beklemekteyiz.