Viessmann'a hoş geldiniz

Geliştirdiği sayısız ürün dizaynı ve sistem çözümleri ile Viessmann ısıtma sistemleri sektörünün teknoloji lideri ve dinamosu konumuna gelmiştir. Geliştirilen ürünler ısı tekniğinin kilometre taşları olarak kabul edilmektedir.

Sürdürülebilirlik bilinci ile özdeşleşen, önde gelen bir ısı tekniği şirketi olarak, en yüksek kalite, enerji verimliliği ve çevresel uyumluluk ile beraber uzun ömürlülük ile kendini gösteren yenilikçi ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Onlarca yıldan beri ısı pompaları ve güneş enerjisi sistemleri ile birlikte sıvı yakıt, gaz yakıt ve yeniden yetişen ham maddeler için ısıtma sistemleri üretiyoruz. Ne var ki, elde ettiklerimizle yetinmiyoruz. Yenilikler geliştirmek ve gelecekte de ölçütleri belirlemek istiyoruz. Araştırma ve geliştirmemizin hedefi budur.

Bir aile şirketi olarak uzun dönemi kapsayan ve net olarak tanımlanmış bir şirket stratejisini izliyoruz. Sosyal ve toplumsal sorumluluk bilincini benimsiyoruz. Çalışanlarımız, müşteri odaklı ve dünyaya açık olarak düşünür ve hareket eder. Güven, güvenilirlik ve esneklik çerçevesinde işbirliği tanımlanır. Bundan dolayı bireysel güçlü yönleri, hedefleri ve yetenekleri teşvik ediyoruz.

Viessmann'ın size sunduğu fırsatlardan yararlanın. Sizinle tanışacağımız için seviniyoruz.