Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Bir uzman danışmanlığı talep edin - hızlı ve yükümlülük altına girmeden

Mevcut bir sistem hakkında soru

Bir inşaat projesi üzerinde çalışıyorsunuz ve yeni ısıtma sisteminiz için iyi bir plana mı ihtiyacınız var? Belki de eski ısıtma sisteminiz arızalı veya o kadar verimsiz ki ısıtma maliyetleriniz yıllardır artıyor? Ya da belki bir sonraki büyük projeniz için ısıtma teknolojisi desteğine ihtiyacınız var? İster yeni inşa ister modernizasyon olsun, birlikte sizin için yeni ısıtma sistemini bulacağız.

Bir Viessmann ortağından nasıl danışmanlık talep edebilirsiniz?

Bir yenileme, modernizasyon projesi veya yeni bir inşaat öncesinde, muhtemelen aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi sorunuz olacaktır: Hangi ısıtma sistemi olmalı? Örneğin modern yoğuşmalı teknoloji, petrol ve gaz gibi geleneksel yakıtlarla çalışır, ancak yüksek verimlilik seviyesine sahiptir. Öte yandan, yenilenebilir enerjilere geçmek istiyorsanız, serbest çevre enerjisi kullanan bir ısı pompası iyi bir seçimdir. Buna ek olarak, ele alınması gereken başka konular da vardır: Isıtma davranışınız ve binanın ısı talebi nedir? Yakıt depolamak için yeterli alan var mı? Ve hangi finansal kaynaklara sahipsiniz? Ancak endişelenmeyin - bu ve diğer soruları tek başınıza yanıtlamak zorunda değilsiniz. Yükümlülük gerektirmeyen bir uzman danışmanlığı ile size yardımcı olacağız.

Ticari, endüstriyel veya yerel yönetim sektörleri için uzman danışmanlığı talep edin

Uzun vadede mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için, ticari, endüstriyel veya yerel yönetim binası için doğru enerji sisteminden daha fazlasını düşünmek gerekir - tüm projenin tasarımı, uygulaması ve desteği de özelleştirilmelidir. Yükümlülük gerektirmeyen bir uzman danışmanlığı talep edin ve yeni bir ısıtma sistemine veya uygun sistem çözümüne giden yolda size destek olalım. Bunu yapmak için formdaki uygun seçenekleri seçin ve ayrıntıları sizinle görüşmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Uzman danışmanlığına giden 6 basit adım:

  • Kısa formu doldurun.
  • Bir Viessmann uzmanı sizi hemen geri arayacaktır.
  • Uzman ile birlikte bölgenizdeki doğru montajcıyı bulun.
  • Montajcı ile bir danışma randevusu ayarlayın.
  • Tesisatçı, tesisinizdeki koşulları değerlendirecek ve durumunuza uygun mevcut Viessmann ürünleri hakkında size bireysel olarak tavsiyelerde bulunacaktır.

Yeni bir ısıtma sistemi satın almak - işte nasıl yapılacağı.