Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

İnfocenter

Isıtma sektöründeki yeni teknolojilerle ilgili bilgiyi daha iyi aktarabilmek için, şirketimizin merkezi olan Allendorf (Eder) kentinde Viessmann Akademi'yi kurduk.

Mrkayı oluşturan yapı taşlarının görüldüğü "Galeria'' sergisi, ''Via Temporis'' müzesi ve yenilikçi enerji merkezi ile birlikte Akademi, Viessmann Infocenter'i oluşturmaktadır. Böylece, misafirlerimiz fabrika ziyaretlerinde şirketin arkasında durduğu değerleri ve becerileri de öğrenmektedir.

Viessmann tüm enerji kaynakları ve kapasite aralıkları için eksiksiz bir ürün programı ile ısı pazarındaki yapı dönüşümüne en iyi bir şekilde hazırdır. Allendorf'daki ''Lean Production'' prensibine göre yapılandırılan üretim sonucu iş verimi oldukça artmıştır. İleriye dönük enerji tasarımı ''Energy Plus'' ile Allendorf merkezimizde fosil enerjiden % 40 tasarruf sağlıyor ve CO2 salınımlarını üçte bir azaltıyoruz.

Böylece, Infocenter geleneksel bir aile şirketi olan Viessmann'ın üçüncü nesilde geleceğin meydan okumalarına nasıl karşı koyduğunu vurgulamaktadır.

Yararlı bağlantılar
Yararlı bağlantılar