Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Bölgenizde kurulum, bakım ve danışmanlık için doğru ticari ortağı bulun!

Yerel Viessmann ortağınız size ücretsiz, bağlayıcı olmayan, bireysel danışmanlık sağlayabilir. Bölgenizde bir Viessmann bayisi mi arıyorsunuz? Adresinizi "Yerel ortak" bölümüne girin, ticari ortak olarak bir ısıtma uzmanı seçin ve ardından "Aramaya başla" düğmesine tıklayın. Daha sonra adres, telefon, internet/e-posta adresi ve rota planlaması ile Viessmann ortaklarına genel bir bakış alacaksınız.

Ancak aradığınız her zaman bir ısıtma müteahhidi olmak zorunda değildir. Bizimle diğer konular için de bir Viessmann uzmanı bulabilirsiniz: fotovoltaik müteahhitleri, planlamacılar ve mühendislik ofisleri, prefabrik ve ev inşaatçıları, uzman elektrik şirketleri.

Isıtma sistemlerimiz için kurulum, bakım ve servis uzmanları

Kapsamlı danışmanlığa ek olarak, ısıtma müteahhitleri Viessmann ısıtma sisteminin sorunsuz satışını ve kurulumunu da sunmaktadır. Kurulumun ötesine geçen ve onarım ve düzenli bakımı da içeren müşteri hizmetleri de ticari ortaklarımız tarafından sağlanan hizmetlerden biridir. Isıtma müteahhitleri tarafımızdan sürekli olarak eğitilir ve bu nedenle ürünlere ve yeniliklerine aşinadır. Kurulum ve diğer aksesuarlar için kesin fiyatlar hakkında sorularınız varsa, lütfen ısıtma yüklenicilerinizle iletişime geçin, çünkü sahadaki koşulları yalnızca onlar bilecektir.

Yerel ticaret ortakları

Size yakın deneyimli bir Viessmann ticaret ortağı bulmak için posta kodunuzu girin

Viessmann ticari ortakları tarafından sunulan geniş hizmet yelpazesi

Bir ısıtma müteahhidi aramak için birçok neden vardır. Belki de bir bina inşa ediyorsunuz ve binaya ve ısı talebine dikkatlice uyarlanmış verimli bir ısıtma sistemi istiyorsunuz? Ya da belki de son yıllarda ısıtma maliyetlerinin ne kadar keskin bir şekilde arttığını fark ettiniz? Bunun nedeni mutlaka gaz veya petrol maliyetlerinin yükselmesi değildir; bunun nedeni eski bir ısıtma sisteminin kendisi de olabilir. Belki de ısıtma sisteminin havasını sürekli almak zorundasınız ya da garip sesler çıkarıyor? Bu durumda, bir ısıtma yüklenicisi çağırmalısınız. Bu kişi sorunun ne olduğunu kontrol edebilir ve uygun ayarlamaları yapabilir ya da onarım işini halledebilir.

Viessmann ticari ortaklarımız tarafından sunulan hizmet ve ürün yelpazesi bu nedenle çok çeşitlidir:

  • yükümlülüğü olmayan bireysel danışmanlık, hatta yerinde
  • Hangi enerji kaynaklarının sizin için en iyisi olduğuna dair somut öneriler: petrol, gaz, güneş, odun, hava ve jeotermal enerji
  • Farklı enerji kaynaklarının ekonomik kombinasyonları hakkında bilgi
  • Daha fazla kullanılabilirlik için baca gazı denetçisine danışarak ısıtma yükleniciniz tarafından bacanın incelenmesi
  • Evinizin / mülkünüzün ısı / DHW gereksinimlerinin hesaplanması
  • Modernizasyonun ardından olası ısıtma maliyeti tasarruflarının bir bakışta hesaplanması
  • Yeni bir ısıtma sistemi için devlet sübvansiyonları hakkında bilgi ve sübvansiyon başvurusunda destek
  • Yeni ısıtma sisteminiz için geri ödeme süresinin hesaplanması
  • Uzman bakım ve yedek parça servisi