nestle-karacabey-tesisleri-bursa-endustriyel-buhar-kazan-sistemi.jpg

Nestle Karacabey Tesisleri - Bursa Endüstriyel Buhar Kazanı Sistemi

1923 yılından bu yana ülkemizde üretim yapan Nestle’nin Karacabey Tesisleri’nde, 5 ton kapasiteli Vitomax HS M75B entegre ekolu buhar kazanı ve armatürleri kullanılmaktadır. Ayrıca degazör sistemi, pompa ve kondens istasyonları sayesinde buhar kazanının daha verimli bir şekilde çalışması sağlanır.

diyarbakir-otobus-terminali.jpg

Diyarbakır Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali

Diyarbakır’da bulunan şehirlerarası otobüs terminalinde,  güneşten gelen ısı ve ışığı elektrik üretiminde en verimli şekilde değerlendirebilmek amacıyla toplam 2100 adet Vitovolt 300 P265AA Fotovoltaik Modül kullanıldı. 556 kWp kurulu güce sahip olan fotovoltaik modül, yıllık tahmini olarak 900.000 kWh enerji üretimi sağlayacaktır.

corum-hitit-universitesi.jpg

Hitit Üniversitesi Kampüsü Isı Merkezi Çorum Kızgın Su Kazanı Sistemi

17.778 öğrenciye sahip Hitit Üniversitesi Kampüsü’ndeki binalar Viessmann kazanlar ile ısıtılmaktadır. Toplam ısıl kapasitesi  24.000 kW olan yüksek verimli 3 adet Vitomax kızgın su kazan modelleri tercih edilmiştir. Tüm kazanlar yüksek ısı geri kazanımlı yoğuşmalı tip ekonomizörler ve PLC kontrol sistemi ile donatılmıştır.

 

bursa-uludag-universitesi-saglik-uygulama-arastirma-merkezi.jpg

Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi

Bursa Uludağ Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin ısıtılmasında Viessmann ürünleri tercih edildi. Proje kapsamında toplam ısıl gücü 14.880 kw olan, 24 adet Vitocrossal-620 kw kazan kullanılmaktadır.