Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Viessmann One Base ile evinizde ekstra rahatlığın, verimliliğin ve sürdürülebilirliğin keyfini çıkarın.

Tüm Viessmann sistemlerini ve Akıllı Ev çözümlerinizi yeni platforma entegre edin

Viessmann One Base, tüm enerji sisteminizi uygulama üzerinden çalıştırmanız için kolay, güvenilir ve hızlı bir yol sunar. Yeni platform, cihazlarınızı ve elektronik uygulamalarınızı eviniz için tek bir iklim ve enerji çözümünde bir araya getiriyor. Daha az enerji tüketir, karbon ayak izinizi azaltır ve maliyetlerinizi her zaman kontrol altında tutarsınız. Viessmann One Base ile evinizi yeşil bir gelecek için şekillendirin!

Sadece tek bir sisteme ihtiyacınız var: Viessmann One Base

Platform, halihazırda kullanılmakta olan tüm akıllı ev çözümlerini sorunsuz ve kablosuz olarak entegre eder. Ve elektrikli arabanızı şarj etmek için yeni bir Wallbox gibi gerektiğinde kolayca başka hizmetler ve cihazlar ekleyebilirsiniz. Güç ve ısıyı daha da sürdürülebilir bir şekilde kullanmak ve ViShare Enerji Topluluğunun* bir parçası olmak ister misiniz? Viessmann One Base, tüm ek dijital hizmetlerle uyumludur. Platforma entegre edilmiş hizmetleri ve cihazları kontrol etmek için Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanları kullanabilirsiniz. Viessmann One Base ile evinizi, size uzun vadeli beklentiler sunan genişletilebilir, geleceğe dönük bir enerji sistemi ile donatıyorsunuz.

* ViShare Enerji Topluluğu'nun operatörü ve sözleşme ortağı, Viessmann'ın bir iştiraki olan Energy Market Solutions GmbH (EMS) şirketidir.

Her zaman en iyi ellerde

Viessmann One Base, ViCare uygulaması ile hızlı ve kolay bir şekilde çalıştırılır

İhtiyacınız olan tek şey ViCare uygulaması - gerisini entegre Viessmann Enerji Yönetimi halleder. Uygulama, Viessmann One Base'i hızlı ve kolay bir şekilde çalıştırmanızı sağlar. Yükleniciniz de sisteminizi uzaktan izleyebilir ve olası arızaları elektronik yollarla anında giderebilir. Artık yüklenicinizin araması için bir zaman ayarlamak zorunda değilsiniz ve gereksiz seyahatler de ortadan kalkıyor. Sisteminizle ilgilenmeyi ticaret ortağınıza bırakın.

Enerji kokpiti

ViCare uygulamasının enerji kokpiti ve analiz aracı

ViCare uygulamasındaki enerji kokpiti ile evinizdeki tüm enerji akışlarını takip edebilirsiniz. Analiz, evdeki mevcut ve geçmiş kendi kendine yeterlilik ve yerinde tüketim seviyelerini gösterir.

Viessmann One Base - bir bakışta avantajlarınız

  • Kolaylık: Isıtma sisteminizi uygulama üzerinden kontrol edersiniz ve Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant ve çok daha fazlası gibi kullanmak istediğiniz cihazları ve hizmetleri bağlayabilirsiniz.
  • Verimlilik: Platform, özellikle verimli ve dolayısıyla uygun maliyetli çalışma için enerji akışlarını birbirine bağlar ve optimize eder.
  • Güvence: Isıtma yükleniciniz herhangi bir arızadan otomatik olarak haberdar edilir ve durum kontrolden çıkmadan önce düzeltici önlem alabilir.
  • Sürdürülebilirlik: Güç depolama üniteli fotovoltaikler ve e-mobilite için Wallbox gibi gerekli tüm dijital hizmetlerin, yükseltmelerin ve ürün genişletmelerinin uzun vadeli entegrasyonu.

Aşağıdaki video, yeni Vitocal'i örnek olarak kullanarak One Base'in iklimlendirme çözümünüzü nasıl yeni bir verimlilik seviyesine taşıdığını göstermektedir:

ViCare termostatik radyatör vanaları

ViCare termostatik radyatör vanaları

ViCare termostatik radyatör vanaları, tek tek odaların uygulama veya sesli komut yoluyla, örneğin Amazon Alexa kullanılarak doğrudan kontrol edilmesini sağlar.

Yararlı bağlantılar
Yararlı bağlantılar