Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Sistemli endüstriyel çözümler

Ücretsiz danışmanlık talep edin

Viessmann endüstriyel çözümleri - buhar, ısı, güç ve soğutma enerjisinin ekonomik temini

Endüstriyel uygulamalara yönelik verimli enerji sistemleri ve tesisatları, kirletici emisyonların ve işletme maliyetlerinin azaltılmasına önemli bir katkı sağlayarak rekabet avantajları yaratır. Bu amaçla Viessmann, saatte 70 tona kadar ekonomik buhar, 44 MW'a kadar ısı, 530 kWel'e kadar elektrik ve 600 kW'a kadar soğutma sağlayan kapsamlı sistem çözümleri sunmaktadır. Çözümler, enerji üretimi, tedarik yapısı ve tüketimini içeren genel sistemin dikkate alınmasına dayanan bütünsel enerji konseptleri temelinde ayrı ayrı oluşturulmaktadır. Tüm sistem bileşenlerinin koordinasyonunun yanı sıra potansiyelin belirlenmesi, tüm süreçlerin derinlemesine analizine dayanmaktadır. Tasarım ve devreye almadan sonraki servise kadar kapsamlı hizmetler Viessmann ürün yelpazesini tamamlar.

Viessmann endüstriyel çözümleri ile başarıyla uygulanan projeler hakkında daha fazla bilgi edinin. Referans veritabanımızı kullanın ve sektörden projeler için filtreleyin.

Endüstriyel proseslerden elde edilen hidrojenin verimli kullanımı

Uygun brülörlerle donatılan Viessmann Vitomax kazanlar, yüzde 100'e kadar hidrojenle çalışmayı mümkün kılıyor. Bu, bazen kimyasal süreçlerin bir yan ürünü olan hidrojenin kullanılmasına olanak tanır ve böylece genel verimliliğin artmasına katkıda bulunur. Aynı zamanda iklime zarar veren CO2 emisyonları da azaltılabilir.