Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

İklim çözümleri - Viessmann'dan eksiksiz ürün yelpazesi

Ücretsiz danışmanlık talep edin

Eksiksiz ısıtma ve iklimlendirme teknolojisi yelpazemiz en son teknolojiyi sunar ve standartları belirler. Enerjinin verimli kullanımına odaklanarak maliyetleri düşürmeye, kaynakları ve çevreyi korumaya yardımcı oluyor. Fotovoltaik ve enerji sistemleri alanında, taahhüdümüzü sürekli olarak genişletiyoruz. Müşterilerimize halihazırda çok değerli sistemler ve tüm ürün yelpazesinden akıllı sistemler ile özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Viessmann, onlarca yıldır petrol, gaz ve biyokütle için özellikle verimli ve düşük emisyonlu ısıtma sistemlerinin yanı sıra güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompaları tedarik etmektedir. Viessmann'ın kapsamlı ürün yelpazesine yeni eklenenler ise elektrikli sıcak su ve ısıtma sistemleridir. Bu, kullanıcılara tek bir kaynaktan her şeyi sağlar: kendi elektriklerini üretmek, depolamak ve ısıtma, soğutma ve havalandırma için akıllıca kullanmak için verimli enerji sistemleri. Yeni elektrik sistemleri mevcut ısı jeneratörleriyle de birleştirilebilir. Modernizasyon ve yeni yapılarda geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılabilirler.

Tüm Viessmann ürünleri, emisyonlar yoluyla çevre kirliliğinin önlenmesi ve azaltılmasına yönelik Avrupa direktiflerine uygundur. Viessmann geleneksel olarak mümkün olan en iyi çevre korumasına ve kaynakların maksimum düzeyde korunmasına kendini adamıştır. Bunu başarmak için şirket, ısı ve güç üretmek için mevcut en iyi teknolojiyi kullanmaktadır.

Bireysel ve verimli çözümler

Viessmann her ihtiyaç için doğru ısıtma sistemine sahiptir: duvara monte ve yer tipi, ayrı ayrı birleştirilebilir, geleceğe dönük ve ekonomik. Müstakil veya yarı müstakil evler, büyük konutlar, ticari ve yerel yönetim mülkleri veya yerel ısıtma şebekeleri için olsun - sistemin modernizasyon veya yeni inşa için tasarlanıp tasarlanmadığı fark etmez.

Hizmet yelpazesi şunları içerir:

Viessmann bu pazar segmentlerinde son derece uzmanlaşmıştır. Piyasadaki uzman tedarikçilerle karşılaştırıldığında, şirket belirleyici bir avantaja sahiptir: Viessmann sistemler açısından düşünür ve hem teknolojiye açık hem de enerji kaynaklarına karşı tarafsız olan yüksek düzeyde bir tavsiyeyi garanti eder.