Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Her sektör için enerji sistemleri

Ücretsiz danışmanlık talep edin

Viessmann, ister müstakil bir ev, ister bir sağlık tesisi veya tüm bir konut kompleksi için olsun, her uygulama için doğru enerji sistemine sahiptir.

Her uzmanlık sektörü için enerji sistemleri ve çözümleri

Viessmann 100 yılı aşkın süredir neredeyse her ihtiyaca yönelik ısıtma çözümleri sunmaktadır. Dijitalleşme ve enerji dönüşümü, saf bir ısıtma teknolojisi üreticisinden hem iç hem de dış mekanlarda tüm yaşam alanı için bir çözüm sağlayıcısına dönüşmemize yol açtı. Sunduğumuz entegre çözüm yelpazesi, yenilikçi ve verimli teknolojiyi en iyi şekilde sergiliyor. Danışmanlıktan mühendisliğe, bakımdan faturalandırma modellerine kadar, sizin için doğru çözümü bulma konusunda güvenilir bir ortağız.

İster müstakil bir ev, ister bir sağlık tesisi veya tüm bir konut kompleksi için olsun. Gereksinimler ve spesifikasyonlar giderek daha büyük ve daha katı hale geliyor. Tüm bunları karşılamak için sürekli bilgi alışverişinde bulunmak, gerekli uzmanlığı güncellemek ve çözüm odaklı bir yaklaşıma sahip olmak gerekir ve Viessmann'da tüm bunları ve daha fazlasını yapıyoruz. Aşağıda, uzun yıllardır güvenilir bir ortak olduğumuz çeşitli alanlara genel bir bakış sunulmaktadır.

Farklı uygulamalar için sistem çözümleri

Bir bakışta hizmetlerimiz

Günümüzde karmaşık enerji merkezlerinin çok sayıda spesifikasyonu karşılaması gerekmektedir. Bu durum özellikle bir enerji sistemi modernizasyona tabi tutulduğunda geçerlidir. Bir projenin başarılı bir şekilde uygulanması sadece temiz, verimli enerji sağlanmasına değil, aynı zamanda yüksek operasyonel güvenilirliğe ve sistem kullanılabilirliğine de bağlıdır. Viessmann bu gereksinimleri özelleştirilmiş çözümlerle karşılar. Bu, uzman tavsiyesi, kapsamlı bir hizmet yelpazesi ve ekonomik ve geleceğe dönük bir enerji tedariki sağlayan güvenilir ve dayanıklı ürünleri içerir.

Özelleştirilmiş tasarım ve uygulama

Bir enerji sistemine veya ısıtma tesisine yapılan yatırım genellikle başka projelerle ilişkilendirilir. Hoş olmayan sürprizleri önlemek için doğru, ayrıntılı tasarımlar gereklidir. Viessmann'ın mühendislik ve satış ekiplerinin engin deneyimi, gerekli önlemlerin belirlenmesini ve müşteri için doğru olan bir sistemin tasarlanmasını sağlar.

Viessmann tüm projeleri ayrı ayrı ele alır ve tasarım konseptinin her bir yönü verimliliğe yöneliktir. Sistem yapım aşamasındayken tüm teknik departmanlarla koordinasyon, zamanında teslimat ve kurulum sağlar. Tüm standart yakıtlar için enerji sistemleri sağlayıcısı olarak Viessmann, kullanıcıya önemli avantajlar sunar:

  • Tek bir kaynaktan komple sistem
  • Yüksek güvenilirlik için fonksiyon garantisi
  • Sistem bileşenleri birbiriyle uyumludur
  • Proje için tek bir irtibat kişisi

Bakım, dijital hizmetler ve eğitim

Bugün Viessmann, uygun ve enerji verimli bir tedarik için tüm enerji kaynaklarından ve teknolojilerinden yararlanmaktadır. Klasik yakma teknolojisinden kombine ısı ve güç üretimine ve güneş enerjisi kullanımına kadar. Garantili yedek parça temini, düzenli bakım ve kazan kontrolleri ile müşteriye özel servis konseptleri sayesinde güvenilir çalışma sağlanmaktadır. Dijital hizmetler hizmet portföyünü tamamlamaktadır. Kullanıcıları işletme sırasında, ticari ortakları ise sistemlerin devreye alınması ve bakımı konusunda desteklerler.

Tüm Viessmann cihazları yükseltilebilir hale geliyor

Ürünlerin ve sistemlerin ağa bağlanması, önümüzdeki yıllarda kullanım ve geliştirme şekillerini önemli ölçüde değiştirecektir. Tüm Viessmann cihazları buna uygun olarak yükseltilebilecek. Bu, enerji sistemlerinin hizmet ömürleri boyunca kullanıcılarının ihtiyaçlarına giderek daha fazla uyarlanabileceği anlamına geliyor. Ayrıca rahatlık ve iklim korumasında yeni standartlar belirliyorlar.

El ele: ürün ve hizmet

Nihayetinde, bir ürün ancak ona eşlik eden hizmet kadar iyidir. Yatırımcı için bir projenin kârlılığı, tedarikçinin sağladığı desteğe bağlıdır. Viessmann, kavramsal ve tasarım aşamasında önemli tüm konularda (örneğin, hizmet ömrünün hesaplanması, geri ödeme süresi vb.) destek sağlar.