Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Şimdi Viessmann elektrik ticaret ortağı olun

Isı üretiminde elektriğin önemi giderek artıyor ve daha çevre dostu ısıtma sistemlerine geçiş artık elektrik olmadan düşünülemez. Viessmann, müşterileriniz için hem ileriye dönük hem de geleceğe hazır sistem çözümleri sunar. Viessmann ortağı olun ve avantajlardan ve özel araçlardan yararlanın.

Viessmann sistem çözümleri - enerji dönüşümünü ilerletmek için birlikte çalışıyoruz

Müşterilerimize evlerinde en uygun enerji kaynağını sağlamak için sistem çözümleri ve komple kurulumlar sunuyoruz. Ürün yelpazemiz yıllardır klasik ısı jeneratörlerinin ötesine geçmiştir. Sistem çözümlerimizin temelini fotovoltaik sistemlerimiz ve güç depolama sistemlerimiz oluşturuyor. Bunlar sadece müşterilerinizin çatıda kendi elektriklerini üretmelerini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öz tüketimlerini artırabilir ve bir ısı pompasının çalışmasını destekleyebilir. Tüm elemanlar fabrikada tek bir sistemde sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilecek şekilde tasarlanmış ve donatılmıştır. Diğer şeylerin yanı sıra, elektrik ve enerji akışları izlenebilir ve ayarlanabilir - gücün optimum kullanımı için.

Vitocharge - sadece kendi ürettiğiniz elektriği depolayın

Özellikle Viessmann Vitocharge güç depolama ünitesi, müşterilerinize elektrik, ısı ve mobilite arasında mükemmel bir arayüz sunar. Müşterileriniz, bir Viessmann fotovoltaik sistemi ile kendi elektriklerini üretme, Vitocharge ile depolama ve örneğin bir Viessmann ısı pompasını çalıştırmak için kullanma seçeneğine sahiptir. Tüketimi her zaman kontrol altında tutmak için bir enerji yönetim sistemi entegre edilmiştir. Vitocharge ve GridBox, enerji yönetim sisteminin merkezinde yer alıyor.

Vitocharge 3'ü 1 arada bir ürün olarak öne çıkıyor ve fotovoltaik invertör, akü invertörü ve depolama modüllerini tek bir cihazda birleştiriyor. Üç bileşen kompakt bir kurulum alanına entegre edilmiştir, bu nedenle Vitocharge yerden tasarruf sağlar. Bu sadece en uygun kurulum yerinin seçimini değil, aynı zamanda kurulumun kendisini de kolaylaştırır. Yönetilebilir ağırlık da bu açıdan avantajlıdır. Buna ek olarak, Vitocharge siyah başlatma (restorasyon) özelliği ile öne çıkar. Bir elektrik kesintisinden sonra zorlanmadan yeniden başlatılabilmesi için sistemde yeterli enerji kalır. Ayrıca, güç depolama ünitelerimiz, enerji akü invertörüne gönderildiğinde hiçbir dönüşüm kaybına uğramama avantajına sahiptir.

Bir Viessmann ortağı olarak, ViGuide ve Servis Asistanı gibi kullanımı kolay araçlarımız aracılığıyla devreye alma ve sürekli servis konusunda destek alacaksınız.

Viessmann Strom

Viessmann Strom ile tüm müşterilerimize yüksek ilk yatırım tutarları olmadan bir sistem çözümü seçeneği sunuyoruz. Bunun nedeni Viessmann Strom'un bir kiralama modeli olmasıdır. Gereksinimlere bağlı olarak, münferit bileşenler uyarlanabilir veya konut binasında optimum bir enerji beslemesi için komple bir sistem kurulabilir.

Böyle bir sistemi planlamanızda ve müşterilerinize tavsiyelerde bulunmanızda size destek oluyoruz. Bu size sadece yeni müşteriler kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda 20 yıla varan uzun vadeli müşteri sadakatinden de faydalanırsınız. Bunun nedeni, onarım ve bakımın kiralama paketine dahil olmasıdır. Bürokratik işlemleri biz hallediyoruz ve bakım işlerini sizinle birlikte bir ortak olarak organize ediyoruz. Buna ek olarak, tam ödeme güvenliğinden de faydalanırsınız. Bu, müşterinin kirayı ödememesi durumunda sizin için herhangi bir ödeme temerrüdü olmayacağı anlamına gelir.

Viessmann ortağı olarak sizin için avantajlar

Diğer şeylerin yanı sıra, ortaklarımıza çok yönlü, bireysel bir danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Teknik konuların yanı sıra operasyonel analiz, işletme yönetimi ve web sitesi optimizasyonu da buna dahildir. Ayrıca satış, bakım ve servis ile pazarlama süreçlerinde de destek alıyorsunuz. Ve kişisel danışmanlığın yanı sıra eğitim de içerir.

 • Kişisel danışmanlık
 • Kapsamlı satış desteği
 • Bakım ve servis konusunda destek
 • Dijital hizmetler ve PartnerPortal'ımız
 • Pazarlama desteği
 • Geniş kapsamlı eğitim kursları
 • Özel fabrika turları
 • Hızlı bileşen ve münferit parça servisi

Viessmann ortağı olmak için 3 basit adım

 1. Doldurduğunuz formu "İlk iletişim" başlığı altında gönderin.
 2. Yerel satış ofisiniz sizinle iletişime geçecektir.
 3. PartnerPortal'ımız için giriş bilgilerini alacaksınız.

Araçlarımız ve hizmetlerimiz: elektrikçilere en uygun şekilde uyarlanmıştır

Daha önce de belirtildiği gibi, satıştan müşteri desteğine ve sistem bakımına kadar birçok süreçte yanınızdayız. Eğer bir Viessmann ortağıysanız, size bu amaçla geniş bir araç ve hizmet yelpazesi sunuyoruz. Aşağıdaki araçlara erişiminiz vardır:

 • Bağımsızlık hesaplayıcısı: Bu program, farklı güç jeneratörleri bir batarya depolama ünitesi ile birleştirildiğinde öz tüketimdeki iyileştirme potansiyelinin yanı sıra kendi kendine yeterlilik derecesini de haritalandırır.
 • CHP ünitesi planlayıcısı: Bu planlayıcı ile bir CHP ünitesi ile birlikte potansiyel tasarruflar ortaya çıkarılabilir.
 • PV planlayıcısı: PV planlayıcı, fotovoltaik sistemlerin tasarlanmasında size destek olur.
 • PV hesaplayıcı: Bu hesap makinesini web sitenize kolayca entegre edebilirsiniz.
 • E-Planlayıcı: Bu araç ile sadece birkaç adımda müşterinin somut fikirlerine dayalı bir yerleşim şeması oluşturabilirsiniz.

Buna ek olarak, ısı pompalarıyla ilgili çok sayıda araç mevcuttur. Bunlar şunları içerir:

 • Isı pompası sistemi boyutlandırma yardımı
 • Mevsimsel performans faktörü hesaplayıcısı
 • Isı pompası ses hesaplayıcısı
 • Isı pompası boyutlandırma hesaplayıcısı

Adminprofi ile evrak işlerinizi azaltın

Adminprofi sizin dijital asistanınızdır ve sadece sorumlu şebeke operatörlerine kayıt yaptırmakla kalmaz, aynı zamanda sizi her zaman güncel tutar. Bu sadece size zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda genel olarak sizin için daha az evrak işi anlamına gelir. Üstelik kullanımı çok basittir. Ürünler hakkında yalnızca birkaç genel ayrıntı gereklidir. Başvuru çevrimiçi olarak rahatlıkla yapılabilir. Adminprofi ayrıca kişisel destek de sunmaktadır. Yani herhangi bir sorunuz olursa, her zaman iletişime geçebilirsiniz.

V+ ile sektördeki zorlukların üstesinden başarıyla gelin

Bir Viessmann elektrikçisi olarak, V+ ortak programının bir parçası olma fırsatına da sahipsiniz. Amaç, Viessmann elektrik ürünlerini sattığınızda veya dijital hizmetlerimizi kullandığınızda puan toplamaktır. Bu puanları koçluk, canlı seminerler ve işle ilgili diğer destekler için kullanabilirsiniz. V+ iş ortağı programı hakkında daha fazla bilgi edinin.