Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Viessmann ortağı olun

Fotoğraf: © fizkes / Shutterstock.com

Gelecek nesiller için ortaklar. Nesillerdir ticaretle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. Bu şekilde, ortaklarımızla birlikte gelecek nesiller için sorumluluk alıyoruz. Bu ortaklık kalbimize çok yakın. Bu nedenle Viessmann'ın 2021 yılında sektör yayıncısı "markt intern" tarafından üst üste 16. kez "Altın Ortaklık Sertifikası (sadece Almanca)" ile ödüllendirilmesinden büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu özel ortaklığı sizinle işbirliği içinde ileriye taşımak istiyoruz. Çünkü geleceğin zorluklarının üstesinden ancak birlikte gelebiliriz. Ayrıca elektrikçiler ve güneş teknisyenleriyle ortaklığımızı genişletmeye odaklanmak istiyoruz, çünkü iklimlendirme sistemleri, güneş teknolojisi ve elektrik birbirine giderek daha da yakınlaşıyor.

viessmann.live ile güncel kalın. Ortaklarımız için yaklaşan etkinlikler, yeni ürünler ve promosyonlar hakkında bilgi edinin.

Nasıl Viessmann ortağı olunur?

Fotoğraf: © SpeedKingz / Shutterstock.com
  1. "İlk iletişim" formunu doldurun ve gönderin
  2. Yerel satış ofisiniz sizinle iletişime geçecek ve sizi müşteri tabanımıza ekleyecektir
  3. PartnerPortal için erişim verilerini alacaksınız

Viessmann ortakları için hizmetler

Güvenilir bir ortak olarak Viessmann, ısıtma sistemi montajcılarına, güneş enerjisi teknisyenlerine ve elektrikçilere sayısız avantaj sunar. Bunlardan yararlanın ve işinizin her alanında belirleyici rekabet avantajı elde edin!

Kişisel danışmanlık
Hızlı bileşen ve münferit parça servisi
Kapsamlı satış desteği
Bakım ve servis konusunda destek
Dijital hizmetler ve ticaret ortakları portalı
Pazarlama desteği
Geniş kapsamlı eğitim kursları
Özel fabrika turları

Kişisel danışmanlık

Teknik konuların yanı sıra, bağımsız uzmanlar aracılığıyla operasyonel analiz, işletme yönetimi ve web sitesi optimizasyonu gibi konularda da size danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Hızlı bileşen ve münferit parça servisi

Güvenilir lojistik sistemimiz, siparişlerinizi mümkün olan en kısa sürede işleme koymamızı sağlar. Akşam 6'ya kadar verilen siparişlerde yedek parça ve bileşenler ertesi gün, talep üzerine sabah 8, 10 veya 12'ye kadar seçtiğiniz adrese teslim edilir.

Kapsamlı satış desteği

Dahili ve harici Viessmann satış personeline ek olarak, çevrimiçi sipariş sistemi, e-fiyat listeleri ve satış finansmanı gibi çok sayıda araçla sizi destekliyoruz.

Bakım ve servis desteği

Devreye alma, bakım veya sorun giderme söz konusu olduğunda Teknik Servisimiz yanınızdadır. Teklifimiz 24 saat acil servis, yerinde teknik servis ve kurulum ve servis talimatlarının sağlanmasını içerir.

Dijital hizmetlere ve ticari ortak portalına erişim

CAD şematik tarayıcıları, veritabanları, çevrimiçi sipariş hizmetleri veya eksiksiz bina tasarım çözümleri olsun, ticari ortak portalında tavsiye ve müşteri talepleri konusunda size yardımcı olacak tüm yararlı bilgileri bulacaksınız.

Pazarlama desteği

Müşterilerinizin ve bölgenizdeki ilgili tarafların dikkatini işletmenize ve Viessmann'ın gelişmiş ısıtma teknolojisine çekin. İster çatı rafları, ister doğrudan posta veya çevrimiçi pazarlama olsun: işinizi duyurmanızda size destek oluyoruz.

Geniş kapsamlı eğitim kursları

Viessmann düzenli olarak ürünle ilgili seminerler, eğitim kursları ve e-öğrenme fırsatları sunmaktadır. Bunlar, ürün sunumlarını ve devreye alma veya bakım için önemli prosedürlerin öğretilmesini içerir.

Özel fabrika turları

Viessmann Akademi tarafından sunulan seminerlere ek olarak, fabrikalarımız hakkında bilgi edinme ve Allendorf (Eder), Almanya'daki şirket merkezimizde bir kazanın canlı olarak bir araya getirilmesini deneyimleme fırsatına da sahipsiniz.

Ortaklarımız için her şey dahil destek paketi

Viessmann, iş ortaklarımız için kapsamlı desteğe odaklanmaktadır. Video, kurgusal bir ısıtma yüklenicisi kullanarak bunun neleri içerdiğini gösteriyor.

Verimli sistem çözümleri için ortaklık

Optimum enerji tedariki için verimli sistem çözümleri sunuyoruz. Bunlar arasında ısıtma ve soğutma teknolojisinin yanı sıra solar termal ve fotovoltaik de yer almaktadır. Münferit bileşenler birlikte sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Dijital hizmetlerimiz ve katma değerli hizmetlerimiz de çözümlerimizle koordine edilmektedir. Bunlar hem size hem de müşterilerinize yeni olanaklar ve ek kolaylıklar sunar.

Çok sayıda uygulama alanı için yenilikçi çözümler

Viessmann'ın kapsamlı ürün yelpazesi, tüm uygulama alanları ve tüm enerji kaynakları için 1 ila 120.000 kilowatt arasında verimli sistemler ve çıkışlarla özel çözümler sunar. Müşterileriniz için sistem çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinin.