Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

ViPlan - Ticaret ortakları için danışmanlık aracı

ViPlan'ı şimdi başlatın!

Artık ev sahipleri, konutlarını en uygun maliyetli ve çevre dostu şekilde ısıtmak için her zamankinden daha fazla uzman tavsiyesi arıyor. Ancak enerji kaynakları ve sistemlerin doğru karışımını seçmek kafa karıştırıcı ve zaman alıcı bir süreçtir.

Viessmann ViPlan (eski adıyla "Systemadvisor") ile bu danışmanlığı daha kolay ve daha kapsamlı hale getirmek için araçları elinize veriyoruz. Sonunda, müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış doğru çözümleri daha iyi önerebilirsiniz.

Özellikler

Entegre karlılık karşılaştırması sayesinde, müşteriniz için her zaman en ekonomik enerji çözümünü bulacaksınız. Ayrıntılı ve gerçekçi bir enerji simülasyonu sayesinde, önümüzdeki 20 yıl için tüm enerji akışları arka planda hesaplanır.

Bu, önceki eski sistemi planlanan çözümle şeffaf bir şekilde karşılaştırmanıza olanak tanır. Bu şekilde, son müşterinizi daha yüksek bir yatırımın genellikle zaman içinde karşılığını alacağına ikna edebilirsiniz. En son sürümde, daha da kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunmak için enerji kaynağı başına bireysel artış oranları bile belirleyebilirsiniz.

ViPlan, son müşterinin bireysel verilerine ve ulaşmak istediği hedefe dayanarak, her biri daha sonra bireysel olarak uyarlanabilen üç sistem önerisi sunar.

Bu, danışmanlık sırasında son müşterinizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermenizi sağlar. Bu, danışmanlık hizmetlerinizin kalitesini büyük ölçüde artıracaktır.

Araç bir web uygulaması olarak mevcuttur, böylece doğrudan son müşterinin evinde veya ofisinizin rahatlığında kullanabilirsiniz.

Gereksinimler

  • Cihaz (PC, Mobil)
  • Webbrowser
  • Viessmann Hesabı