Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Otel ve konaklama endüstrisi için ekonomik enerji sistemleri

Ücretsiz danışmanlık talep edin
Hotel Sonne'de 108 numaralı oda

Misafirleriniz için yüksek ısıtma konforu ve mümkün olan en düşük enerji maliyetlerini mi arıyorsunuz? Önde gelen uluslararası enerji sistemleri üreticisinin teknik yeniliklerinden ve otellerde kurulan sayısız sistemin deneyiminden yararlanın.

Oteliniz için doğru ısıtmayı bulacağız

Enerji ihtiyaçlarınızı kontrol ediyor ve size enerji girdisini verimli ve sürdürülebilir bir şekilde kullanmanın çeşitli yollarını gösteriyoruz. Böylece konuklarınız kendilerini rahat hisseder ve siz de rakiplerinize karşı gerçek bir maliyet avantajına sahip olursunuz.

Kapsamlı çözümler sayesinde otelinizde optimum enerji tüketimi

Belirli bir ısıtma sistemi her zaman optimum çözüm değildir. Otelcilik sektöründeki gereksinimler bunun için çok çeşitli ve çok karmaşıktır. Isı tedariki söz konusu olduğunda yanınızda gerçekten kapsamlı bir tedarikçi olan bir ortağınızın olması iyidir. Çoğu zaman, doğru kombinasyonla daha da iyi bir enerji dengesi elde edilebilir.

Özelleştirilmiş tasarım konseptleri enerji maliyetlerini azaltır

Otellerdeki ısı ve enerji tedariki, teknolojiden çok özel taleplerde bulunmaktadır. Aşırı pik yükler ve tüm yıl boyunca yüksek ısı ve elektrik talebi, eşit derecede yüksek enerji maliyetlerine neden olur. Doğru tasarlanmış ve ustalıkla bir araya getirilmiş özelleştirilmiş konseptlerimiz bu maliyetleri düşürür. Çünkü gelişmiş ısıtma sistemlerimiz sadece iki yönü bilir: rahatlık artar, maliyetler düşer!

Misafirler günün her saati güvenilir bir ısı ve kullanım sıcak suyu kaynağı bekler. Bu nedenle, maliyetleri kontrol altında tutmak istiyorsanız optimum enerji yönetimi vazgeçilmezdir. Viessmann, entegre çözüm yelpazesi ile tüm enerji kaynakları ve tüketim seviyeleri için benzersiz bir seçenek ve seçenek kombinasyonu sunar. Bu, yalnızca yakıtların maliyet açısından optimize edilmiş kullanımını değil, aynı zamanda mümkün olan en yüksek tedarik güvenliğini de sağlayan çığır açan, yüksek verimli enerji sistemleri ile sonuçlanır.

Sistemler halinde düşünmek - bütünsel, geleceğe dönük enerji konseptleri bu şekilde oluşturulur

Aynı anda güç ve ısı üretmek, atık ısıdan yararlanmak, tek bir sistemle ısıtma ve soğutma - Viessmann her zaman sahadaki genel enerji durumunun bir resmini çeker. Bu sayede enerji ve çevre dengesi açısından örnek teşkil eden, kişiye özel çözümler sunabiliyoruz.

Viessmann ısıtma sistemleri tablet veya PC üzerinden rahatça kontrol edilebilir

Verimli enerji yönetimi aynı zamanda kolay kullanımı da içerir. İletişim özelliğine sahip Vitotronic kontrol sistemi, ısıtma sisteminin ekonomik ve güvenilir bir şekilde çalışması için elektronik bir yönetim sistemidir. Viessmann sayesinde her şey kontrol altında.

Viessmann'dan kişiye özel ısıtma sistemi ile avantajlarınız

Otelinizin ısı ihtiyacı için kişiye özel konsept: Vitobloc 200_EM-401 CHP ünitesi
  • Yüksek operasyonel güvenilirlik: Tüm bileşenler uzun süreli, güvenilir çalışma için birbirleriyle en iyi şekilde eşleştirilmiştir
  • Enerji verimliliği: harcanan enerjinin daha iyi kullanılması yoluyla maliyetin azaltılması
  • Ek soğutma fonksiyonu: her mevsim mükemmel oda iklimi için ısı pompası ile doğal soğutma
  • Kendi kendine üretilen güç kaynağı: elektrik maliyetlerinin ekonomik optimizasyonu için
  • Geliştirilmiş yaşam döngüsü değerlendirmesi: Rekabet avantajı olarakCO2 azaltımı

Doğru ortağın yanınızda olması birçok şeyi kolaylaştırır

Enerji ihtiyaçlarınızı kontrol ediyor ve size enerji girdisini verimli, sürdürülebilir ve geleceğe dönük bir şekilde kullanmanın farklı yollarını gösteriyoruz - sadece gerçekten kapsamlı bir tedarikçinin yapabileceği gibi. Bunun ardından, sizin için mükemmel bir eşleşme olan bir ortak önereceğiz. Konaklama sektöründeki gereksinimleri bilen ve ihtiyaç duyduğunuz ısı tedarikine kapsamlı deneyim getiren gerçek bir uzman.

Bu yüzden ücretsiz uzman tavsiyemizden yararlanın.

  1. Bizimle iletişime geçin ve otelcilik sektörü uzmanlarımızdan birinden randevu alın.
  2. Size geleceğiz ve mevcut durumunuzu, ısı ve enerji talebinize ilişkin gereksinimlerinizi analiz etmek için zaman ayıracağız.
  3. Sisteminizin nerede ve nasıl iyileştirilebileceğini, ne gibi potansiyel tasarruflara sahip olduğunuzu ve geleceğe dönük bir çözümün neye benzeyebileceğini size göstereceğiz.
  4. Modernizasyonunuzu profesyonelce gerçekleştirecek ve size güvenilir ve maliyet bilincine sahip destek sağlayacak doğru ortağı bulacağız.

Hotel Parador, Alcalá de Henares, İspanya: tarihi cazibe çağdaş otel konforuyla buluşuyor.

İspanyol Parador Otelleri, genellikle tarihi açıdan önemli yerlerde bulunmakla kalmayıp, çoğu zaman bizzat tarihi binaların içinde yer alan şık tesislerdir. İspanya'nın Alcalá de Henares kentindeki Parador Hotel buna en iyi örnektir. Burada, iki adet Vitocrossal 300 gaz yoğuşmalı kazan verimli bir ısıtma kaynağı sağlamaktadır. Kullanım sıcak suyu, yoğun zamanlarda bir Vitoplex 300 düşük sıcaklık kazanı tarafından desteklenen 80 Vitosol 200-TM vakum tüplü kolektör tarafından sağlanmaktadır.

Rahatlamak ve gevşemek için ideal bir yer: Lagorai Alpine Resort & Spa, İtalya.

Gözlerden uzak bir konumda yer alan Lagorai Alpine Resort & Spa, Cavalese yakınlarındaki Fiemme Vadisi'ne bakmaktadır. Burada kendinizi evinizde ve doğayla uyum içinde hissetmek hiç de zor değildir. Bu, odalarda ve spada hoş ve rahat bir sıcaklık sağlayan Vitoflex 300-RF odun kazanı tarafından da garanti edilmektedir. Rotasyonlu yanma özelliğine sahip tam otomatik odun kazanı 400 kilowatt gücünde olup pelet, talaş veya odun talaşı ile beslenebilmektedir.

Hotel Edelweiß, Tel in South Tyrol, İtalya: Rahat bir tatil için ayrıntılara gösterilen özen ve lüks ev konforu.

Aile tarafından işletilen Alphotel Edelweiß'te Vitoplex 300 düşük sıcaklıklı kazan, 54 premium odayı ve sağlıklı yaşam vahası ile kapalı havuzu ısıtma enerjisi ve kullanım sıcak suyu ile beslemektedir.

Hotel Pegasos, Kemer, Türkiye: 700'den fazla oda için keyifli yüzme ve sağlıklı yaşam tesisleri.

Havuzu olmayan bir tatil oteli ve hamamı olmayan bir Türk oteli nasıl olur? Vitorond 200 düşük sıcaklıklı dökme demir kazan, otel kompleksine gerekli ısıtma enerjisini güvenilir bir şekilde sağlar.

Victor's Residenz-Hotel, Saarbrüücken, Almanya: Fransız cazibesi Alman rahatlığıyla buluşuyor.

Sıcak su temini için toplam 45 adet güçlü Vitosol düz plakalı kolektör, iki gaz yoğuşmalı kazandan oluşan ısıtma sistemine ideal bir tamamlayıcıdır.