Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Viessmann ile tasarım mühendisliği ve danışmanlık

(Fotoğraf: © djrandco / Shutterstock.com)

Enerji sistemleri için yasal gereklilikler ve bunların karmaşıklığı giderek artmaktadır. Bu nedenle, yeni inşaat ve modernizasyon projelerinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesi için kapsamlı planlama şarttır. Viessmann, tasarım mühendisleri ve danışmanlar için optimum koşullar yaratır. Teknik düzeyde, bileşenleri en iyi şekilde etkileşime giren yenilikçi sistem çözümlerinden faydalanırlar. Buna ek olarak, Viessmann'ın her zaman nitelikli tavsiyelerde bulunacağına güvenebilirler. Planlamanın en başından seçilen enerji çözümünün devreye alınmasına kadar bir projenin tüm süreci boyunca destek sağlıyoruz. Kapsamlı hizmet yelpazemize ek olarak, yenilikçi planlama araçları da kullanıyoruz.

Tüm hizmetler ve araçlar için tek bir platform

Tasarım mühendisleri ve danışmanların çok çeşitli görevleri vardır. Onları çalışmalarında desteklemek için Viessmann, PartnerPortal'ımız aracılığıyla kullanıma sunduğumuz eşit derecede geniş bir hizmet ve uygulama yelpazesi sunar. Bu merkezi bilgi platformu, Viessmann uzmanlarıyla hızlı bir şekilde iletişime geçebilmenizi ve özel planlama araçlarına erişebilmenizi sağlar. Ayrıca, ürün ve hizmetlerle ilgili haberler düzenli olarak PartnerPortal'da yayınlanmaktadır. Kullanmak için tek ihtiyacınız olan bir Viessmann hesabıdır.

Nasıl erişim sağlanır

Dijital araçlarımızın başlangıç ​​sayfalarından bir Viessmann hasabı oluşturabilirsiniz. İşlem sadece birkaç adımdan oluşur:

  1. Kayıt formunu doldurun.
  2. Kendi şifrenizi belirleyin.
  3. Onay e-postasını kabul ederek kaydı tamamlayın.

Mimarlar için bilgiler

Projenin büyüklüğü ne olursa olsun, mimarlar müşteriler için ilk temas noktasıdır. Ayrıca tasarım, teknik ve ekolojik gerekliliklerin karşılanmasından da sorumludurlar. Bu, Viessmann'ın destek sağladığı karmaşık bir faaliyet alanıdır. Konut, ticari, endüstriyel ve belediye binaları için özel sistem çözümlerinin yanı sıra, mimarlara kapsamlı bir bilgi yelpazesi de sunuyoruz. Proje bölümümüzde, daha önce tamamlanmış projeleri mimarın bakış açısından sunuyoruz. Referans veritabanımızda daha fazla pratik örnek bulabilirsiniz.

Tasarım mühendisleri için iletişim

Viessmann satış ofisleri servis, danışmanlık ve eğitim için birbiriyle yakından bağlantılı bir ağdır. Ayrıca tasarım mühendisleri için ilk temas noktasıdır. Arama fonksiyonunu kullanarak yerel satış ofisinizi bulabilirsiniz.

Yararlı bağlantılar
Yararlı bağlantılar