Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Viessmann'dan Yeni Yıl Hediye Fikirleri

Farklı Hediye Paketi Fikirleri

  

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte geleceğe dair planlarımızı hazırlamaya koyulduk. Herkes tüm iyi niyetiyle geleceğe dair olumlu bakmaya, 2019’dan beklentilerini belirlemeye başladı. Gelecek beklentilerinin yanı sıra yılbaşı için yapılan alışveriş listeleri de iyiden iyiye artık kendini gösteriyor. Ailenize, en sevdiğiniz arkadaşlarınıza, ofiste yanınızda oturan iş arkadaşlarınıza hangi hediyeyi alacağınızın hesaplarını yapmaya başladığınız şu günlerde; biz çıtayı bir adım daha ileri götürüp size bu soğuk kış günlerinde arkadaşına alacağın sıcacık hediyeler için sıcacık hediye paketleri rehberi hazırladık.

Hediye Paketini Kişiye Özel Hazırlayın!  

Hazırlayacağınız hediye paketini sevdiklerinizin zevkine uygun tasarlayarak onlara ikinci bir “hediye” verebilirsiniz. Bunun için bizim önerilerimiz biraz farklı bir bakış açısıyla olacak. Örneğin bulmaca çözmeyi seven babanıza hazırlayacağınız hediye paketinizin kaplama kâğıdını bir bulmacadan seçmeye ne dersiniz? Bir yazıcınız varsa bilgisayarınız yardımıyla kendi bulmacanızı babanızın seveceği şekliyle hazırlayıp basabilirsiniz. Sonrasında ise bu kağıdı hediye paketi yapımında kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu bulmacayı tamamen kendiniz de kalemle oluşturabilirsiniz. Üstelik kendiniz hazırlayacağınız bulmacada istediğiniz soruları sormakta özgürsünüz!  

Fotoğraf Albümü Paketi

En sevdiğiniz arkadaşınızla çıktığınız tatilde deniz manzarasının önünde çekildiğiniz selfie’yi bir hediye paketinde kullanmak ne de güzel olurdu! Hatta bir adım ileri gidip birlikte çekildiğiniz tüm fotoğrafları arkadaşınıza aldığınız hediye paketinde kullanabilirsiniz. Çıktısını aldığınız fotoğraflarınızı tutkal aracılığıyla hediye kutusunun çeşitli bölümlerine yapıştırabilirsiniz.

Film Karelerinden Hediye Paketi

Kardeşiniz en sevdiği filmlerden oluşan bir hediye paketi görse sizce ne yapardı? Üstelik paketin içinde sevdiği filmle ilgili bir hediye varsa kim bilir ne kadar sevinir!  İnternette kolaylıkla bulabileceğiniz bir film şeridi karesinin çıktısını aldıktan sonra kesip hediye kutunuzun üzerine yapıştırabilirsiniz. Sonrasındaysa hediyeyi vereceğiniz kişinin sevdiği film karelerini film şeridinin üzerine   yan yana gelecek şekilde yerleştirip yapıştırabilirsiniz. Böylece paketinizin üzerinde güzel bir film kuşağı olacak.  

Hediye mi Paketten Çıkar Paket mi Hediyeden?

Peki ya size hediye paketinin kendisini hediye haline getirebileceğinizi söylesek? Bunun yapımı tabii ki biraz zahmetli olacak ancak sevdikleriniz için muhteşem bir paket sizi bekliyor! Bu paketi yapabilmek için ihtiyacınız olan ilk materyal bir kareyi oluşturabileceğiniz boyutta kesilmiş, ışık geçirme özelliği olan aynı boyda 4 plastik levha. Bu levhaların 3’ünü bir tutkal yardımıyla üstü açık bir kutu haline getirebilirsiniz. Sonrasında da bir elektrikçiden yardım alarak kutunun içine bir tane küçük sarı ampül ekleyeceksiniz. Kutunun dışında ise ışığı açıp kapatmada kullanılacak bir anahtar gerekli. Tüm bu işlemin anlatması uzun sürse de profesyonel bir yardımla hızlıca tamamlayabilirsiniz. Sonrasında da kutunun içini dilerseniz hediye alacağınız kişinin seveceği şeker ve çikolatalarla doldurabilirsiniz. Her ne kadar zahmetli olsa da ışıklı bir hediye paketi belki de sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye olacak!