Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Spor Sponsorluğu

Üstün teknik ile üst düzey performanslara

Başarının bir adı var. İster biatlon, kızak yarışı, bob kızak sporu, kayakla atlama, kayak krosu, isterse kuzey disiplininde kayak olsun her yerde en üst düzeyden sporcular  logomuzu taşıyor. Bunun iyi bir nedeni var. Çünkü  üst düzey performanslar ve üstün kaliteli ürünler iddialı bir ada layıktır.

Ayrıca sporda gençlik çalışmalarını ve yetenekleri teşvik ediyoruz. Bu çerçeve içerisinde Alman Kayak Federasyonu'nun (DSV) genç takımı desteklediklerimiz arasında yer almaktadır.

Biz kış hayranlarıyız!

En iyi ürünlerin ve en iyi sporun birbirine ait olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle 1993 yılından beri bu alanda faaliyet gösteriyoruz. Dünya Kupası'ndan Kayak Turu'na ve geleneksel Dört Tepe Turnuvası'na kadar tüm önemli kış sporları etkinliklerinde temsil ediliyoruz ve 40'tan fazla sporcunun ortağıyız.

Spor sponsorluğumuzla sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

"We are #Winterfans" girişimi ile kış sporlarının ekolojik ayak izini iyileştirin.

Kış sporlarını seviyoruz. Buna hiç şüphe yok! Karın manzarayı beyaz bir ihtişama dönüştürmesini ve bazen görmemizi zorlaştırmasını seviyoruz. Taraftarların ve yetkililerin yıldızlarıyla birlikte öyle coşkulu tezahürat yapmalarını seviyoruz ki, kemik dondurucu soğuğu bile unutuyorlar. Ve çocukların idollerini kayak yaparken ya da koşarken izlediklerinde gözlerinin parlamasını ve pistlerde yarışırken onları alkışlamalarını seviyoruz.

Bu sevginin, bu tutkunun yanı sıra, kış sporlarını korumaya kararlı olmamızın iki nedeni daha var: süregelen küresel ısınma ve sonuçları.

Mevsimler giderek daha dengesiz bir hal alıyor. Kışın karla kaplı yamaçlar ve kemik dondurucu soğuklar artık doğal bir durum değil. Bunun yerine, kar çizgisi geri çekilmeye devam ediyor. Daha alçak rakımlarda beyaz ihtişam yerine yapışkan sulu kar hakim oluyor. Bunun kış sporları meraklıları ve tabii ki hayranları için sonuçları var. Kış sporlarının uzun soluklu bir ortağı olarak, örnek teşkil etmesi amacıyla Biz #Kışseveriz girişimini başlattık. Sporcular ve toplum, siyaset, iş ve bilim dünyasından ortaklarımızla birlikte daha sürdürülebilir kış sporları için çözümler geliştiriyoruz.

İklim değişikliğini ve etkilerini durduramayız; ancak ilgili herkes arasında farkındalık yaratabilir ve yarının nesillerine de fayda sağlayacak çevre dostu teknolojiler sağlayabiliriz. Laura Dahlmeier, Richard Freitag ve Johannes Rydzek gibi yıldızlar da bu konuya önem veriyor.

Viessmann Sport web sitesi

Flaş haberler ve kış sporu tarihleri, videolar ve röportajlar ve Viessmann spor sponsorluğu ile ilgili daha fazlası.

www.viessmann-sports.com

Viessmann Sport Facebook sayfası

www.facebook.com/viessmann.sport

Viessmann ve Formula E

Formula E tamamen verimlilik ve en iyi enerji yönetimi ile ilgilidir. Bizim için bunlar, varlığımızın son 100 yılında bizi farklı kılan iki alandır. Gelecekte de inovasyon lideri olarak kalmak istediğimiz için 2017'de yeni bir yüzyıla başladık ve ABB FIA Formula E Şampiyonası'nda Panasonic Jaguar Racing Team'in Resmi Ortağı olduk.

Elektrifikasyon, enerji verimliliği ve enerji yönetimi

Viessmann ve Formula E arasında pek çok paralellik var: En başından beri, sürekli inovasyon yoluyla maksimum çevre koruması ile gerekli sıcaklığı sağlıyoruz. En başından beri, yaptığımız her şeyde mükemmellik için, yarının teknolojisi için çabaladık. Ve en başından beri, dünya hala durmak üzereyken bir sonraki adımı atmaya cesaret eden ilk kişi olma cesaretini ve isteğini hissettik.

FIA Formula E Dünya Şampiyonası şu anda en genç ve en yenilikçi motor sporudur. Burada yalnızca elektrifikasyon, enerji verimliliği ve enerji yönetimini en iyi şekilde birleştiren takım kazanıyor. Burada yakıt olarak benzin yerine, güçlü araç akülerinde geçici olarak depolanan ve akıllı teknoloji sayesinde her an kullanıma hazır olan yenilenebilir elektrik kullanılıyor. FIA Formula E Dünya Şampiyonası, kazanmanın gerçek zaferden daha fazlasını ifade ettiği yeni bir enerji çağına geçişi simgeliyor.

Yeni nesil ile bir gezintiye çıkın

Bu nedenle Formula E'ye girişimiz, verimli ve akıllı depolama teknolojilerinin belirleyici bir rol oynayacağı bir gelecek için sembolik olarak da önemli bir adımdır. Panasonic Jaguar Racing Team ile birlikte "sıfır emisyon" vizyonunu gerçekleştirmek ve yenilikçi teknolojilere ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızın altını çizmek istiyoruz. VitoCharge elektrik depolama teknolojisi ve Vitovalor 300 yakıt hücresi cihazından ısı pompalarıyla enerji üretimine kadar: yeni enerji çağı ve gelecek nesil için teknolojileri şimdiden geliştirdik.

Panasonic ve Jaguar'da, uzun bir geleneğe dayanan ve aynı zamanda yüksek düzeyde inovasyonla ilerleyen ideal ortakları bulduk. Panasonic, dünya çapında yaklaşık 300.000 kişiyi istihdam eden, dünyanın en büyük ve en başarılı şirketlerinden biridir. Jaguar ise motor sporları alanında bir efsanedir ve Formula E'ye girişiyle geleceğin elektrikli araçlarının yolunu açmaktadır.

Ortaklarımızla birlikte geleceğe doğru ilerlerken bize katılın!

  Viessmann ve Huddersfield Town

  "Yeni yüzyılın şafağında" sadece yeni bir çığır açmak değil, aynı zamanda özümüzde var olan geleneği de yansıtmak istiyoruz. Bu nedenle Viessmann spor sponsorluğumuzun bir parçası olarak, geleneksel İngiliz kulübü Huddersfield Town ile daha önceki işbirliğimizi genişlettik.

  En iyi Viessmann kalitesiyle en üst lige geri dönüyoruz

  Bazen bir olayın tarihe geçmesi biraz zaman alır. Geleneksel İngiliz kulübü Huddersfield Town için bu süre 45 yıl. Taraftarlar ve yetkililer uzun süredir kulübün ülkenin en üst ligi olan Premier Lig'e dönmesini sabırsızlıkla bekliyordu. Mayıs 2017'de bir penaltı atışında belirleyici gol atıldığında sevinç daha da arttı. Kulüp daha önce de İngiliz futbolunda bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş bir başarıya imza atmıştı: 1924, 1925 ve 1926 yıllarında üst üste üç kez şampiyon olan ilk takımdı. En üst lige sansasyonel dönüşle birlikte taraftarların artık bu görkemli geçmişi hatırlamak için bir nedenleri daha var.

  Bu açıdan 2017 sadece Viessmann için değil Huddersfield Town için de özel bir yıl oldu. Sportif performans ve iyi yönetimin yanı sıra "made in Germany" kalitesi de bu İngiliz futbol mucizesinin gerçekleşmesine katkıda bulundu. Sonuçta, Alman teknik direktör ve bir avuç Alman oyuncunun yanı sıra Huddersfield Town'ın, en yüksek verimliliğin bir gelenek olduğu Viessmann'da bir sponsoru var. Takımla ilgili haberler, arka plan bilgileri ve maç raporları Huddersfield Town Facebook sayfasında da bulunabilir.

  Sosyal Ağda Viessmann Sport

  Güncel. Eğlenceli. Hatasız. Kaliteye sadece analog yaşamda büyük önem vermiyoruz. En iyi yanımızı sosyal medyada da gösteriyoruz. Facebook spor sayfamızda yıldızlarınızın özel resimlerini, güncel olayların canlı videolarını ve çekici yarışmaları bulacaksınız.

  En son sonuçlara ek olarak, ayrıntılı arka plan raporları, sporcular ve yetkililerle heyecan verici röportajlar ve kış sporlarıyla ilgili en önemli tarihleri de bulacaksınız. Çok sayıda video kaydı, sahne arkasına bir bakış atmanızı sağlar ve yıldızları büyük performanslarından önce ve sonra gösterir. Düzenli yarışmalarımızla benzersiz ve yüksek kaliteli ödüller kazanma şansına sahipsiniz.

  Twitter spor kanalımız da güncel, kompakt ve özlüdür. Burada günün en önemli haberlerinin kısa bir özetini bulacaksınız. İster Facebook'ta ister Twitter'da: Viessmann ile sosyal ağda her zaman bilgilendirilirsiniz ve yıldızlarınıza yakın olursunuz - yarışmalardan uzakta bile.