Elektrikli Ani Su Isıtıcıları - Vitotherm

Bir yaşam alanında, ofiste, okulda, sahil işletmelerinde, dağ evlerinde, bağ evlerinde, kısacası her yerde sıcak suya ihtiyaç duyarız. Fosil yakıt kaynaklı ısıtıcılar ile sıcak su elde etmemizin yanısıra bacasız ve emisyonsuz sistemler ile de sıcak su elde edebiliriz. Viessmann Vitotherm ürün grubu ile 3,5kW'tan 24kW'a kadar geniş uygulama alanına sahip ürün gamı ile elektrik enerjisi ile sıcak su temini sağlayabilirsiniz!

 

 

Elektrikli ani su ısıtıcılarının avantajları

Elektrikli ani su ısıtıcılarının avantajları

Kolay montaj, hızlı devreye alma ve kolay kullanımı ile elektrikli ani su ısıtıcıları hızlı ve pratik çözüm olarak öne çıkmaktadırlar. Elektrikli ani su ısıtıcılarında yalnızca gerekli olan miktarda, gerekli olan süre boyunca sıcak su sağlanır. Böylelikle enerji tasarrufu sağlamanın yanısıra doğamıza da katkı sağlamış oluruz. Karmaşık bir yakıt yakma sistemi bulunmadığı için elektrikli ani su ısıtıcıları neredeyse hiç bakım gerektirmez. Elektronik kontrollü elektrikli ani su ısıtıcı modelleri gelişmiş ve hassas sensörler ile donatılmıştır. Böylelikle sistemdeki sıcaklık, basınç, elektriksel değerleri sürekli olarak kontrol altında tutularak olabilecek en güvenli ve konforlu işletme garanti altına alınmıştır.

Vitotherm EI4

Vitotherm EI4


Giriş ve çıkış sıcaklıklarını gösteren LCD ekrana sahip Vitotherm EI4 ile sıcak su sıcaklığınızı 1 °C adımlar ile 30-60 °C arasında kontrol edebilirsiniz. Hidrolik ani su ısıtıcılarına kıyasla %30'a varan enerji tasarrufu ile öne çıkan Vitotherm EI4 yüksek hassasiyetli sensörleri ile konforlu bir sıcak su deneyimi sağlar. Kurulum esnasında güç seviyesi 24kW'a kadar farklı değerlerde ayarlanabildiğinden kullanım ihtiyacınıza göre en uygun ve tasarruflu kapasite değerinde işletme sağlayabilirsiniz. 

Vitotherm EI6

Vitotherm EI6

Vitotherm EI6 ile sıcak su sıcaklığınızı 30-60 °C aralığında döndürmeli buton ile rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz güvenlik amaçlı olarak maksimum su sıcaklığını 55 °C değerinde sınırlandırabilirsiniz. Hidrolik ani su ısıtıcılarına kıyasla %30'a varan enerji tasarrufu ile öne çıkan Vitotherm EI6 yüksek hassasiyetli sensörleri ile konforlu bir sıcak su deneyimi sağlar. 

Vitotherm EI5

Vitotherm EI5

Vitotherm EI5 3,5 kW ve 5,5 kW olarak iki kapasite seçeneği ile kullanıma sunulmuştur. Monofaze elektrikli ani su ısıtıcısı olan Vitotherm EI5 hidrolik kontrollü bir üründür. WC, bulaşık yıkama, el yıkama gibi sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak üzere tezgah üstü ve tezgah altı montaja uygun yapıda olan Vitotherm EI5 ürünü karavan, festival alanları, konser alanları, sahil işletmeleri, dağ evleri, bağ evleri, tiny house ve benzeri yaşam alanları için uygun, konforlu ve pratik bir çözüm olarak öne çıkmaktadır.