Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Sıcak su ve buhar üretimi için endüstriyel kazanlar

Ücretsiz danışmanlık talep edin

Enerjinin verimli ve temiz bir şekilde sağlanmasının yanı sıra yüksek işletim güvenliği ve güvenilirliği, endüstri ve yerel yönetimler tarafından kullanılan enerji üretim sistemleri için temel gerekliliklerdir.

Viessmann, verimli enerji sistemleri için teknolojik öncüdür. Eşleşen bileşenler ve sistemler, her bir müşteri için tek bir kaynaktan geliştirilir ve kapsamlı bir hizmet yelpazesiyle genişletilir.

Tasarımları ve konfigürasyonları sayesinde Viessmann endüstriyel/ticari kazanları, geniş bir uygulama yelpazesinde bireysel müşteri gereksinimlerini karşılamak için idealdir. Kazanlardaki birçok tasarım detayı ve ticari ve endüstriyel kazanların yapımında uzun yıllara dayanan deneyim, yüksek kaliteyi garanti eder ve yüksek operasyonel güvenilirlik ve uzun bir hizmet ömrü sağlar. Enerji tasarrufu ve temiz enerji tedarikinin yanı sıra yüksek operasyonel güvenilirlik ve kullanılabilirlik, endüstri, ticaret ve yerel yönetimler için enerji üretim sistemleri için temel gereksinimlerdir.

Viessmann, verimli enerji sistemleri için teknolojik öncüdür. Eşleşen bileşenler ve sistemler her bir müşteri için tek bir kaynaktan geliştirilir ve kapsamlı bir hizmet yelpazesi ile genişletilir.

Tasarımları ve konfigürasyonları nedeniyle Viessmann endüstriyel/ticari kazanları, geniş bir uygulama yelpazesinde bireysel müşteri gereksinimlerini karşılamak için idealdir. Bu kazanlara özgü belirli tasarım özelliklerinin yanı sıra büyük endüstriyel/ticari kazanların yapımındaki kapsamlı deneyimimiz sayesinde, üstün kalite, yüksek düzeyde operasyonel güvenilirlik ve uzun bir hizmet ömrü sağlayabiliyoruz.

Endüstriyel/ticari kazan ekibimizin uzman mühendisleri ve yerel ortakları sizinle birlikte, bireysel planlarınıza dayalı ekonomik ve geleceğe yönelik bir çözüm geliştirir. Gaz Yakan Ekipmanlar Direktifi ve Basınçlı Ekipmanlar Direktifine ve ülkeye özgü yönetmeliklere uygun tasarım, her ekipman parçası için tüm gereksinimleri ve güvenlik düzenlemelerini dikkate alır. İlk projelendirme aşamasından işletmeye almaya ve ötesine kadar hizmetimiz sizin için.

%100'e kadar hidrojen

Klor üretimi gibi kimyasal işlemlerde ve diğer endüstriyel proseslerde hidrojen gazının büyük bir kısmı kullanılmaz ve atmosfere salınır. Uygun bir brülör ile %100 hidrojenle çalışabilen Vitomax kazanları, uygun maliyetli ve verimli bir çözüm sunuyor.

Hidrojen kullanımı CO₂ emisyonlarını önemli ölçüde azaltır. Geleneksel doğal gaza kıyasla hidrojen yakıldığında ortaya çıkan tipik olarak daha yüksek NOx emisyonları, teknik uzmanlık ve Vitomax'ın konfigürasyonu sayesinde doğal gazla karşılaştırılabilir bir seviyeye düşürülür. Bu, yasal gerekliliklerin altındaki düşük NOx değerlerinin bile mümkün olduğu ve sisteminizi gelecekteki emisyon kısıtlamaları için koruduğu anlamına gelir.

Viessmann endüstriyel/ticari kazan teknolojisi, mükemmel koordine edilmiş sistem tasarımı anlamına gelir

Buna aşağıdakiler dahildir:

  • Kontrol ve izleme sistemleri
  • Enstrümantasyon ve kontrol teknolojisi
  • Pompalar ve vanalar
  • Yakıt beslemeli yakma sistemleri
  • Basınç koruma sistemleri
  • Su arıtma
  • Termal hava giderme özellikli besleme suyu tankı
  • Boru tesisatı ve baca sistemleri
  • Isı geri kazanım sistemleri
  • Su analizi

Endüstriyel kazanlar ürün yelpazesi

Endüstriyel/ticari kazanlar 22 MW ısıya kadar, 31,5 t/h buhar

Viessmann'ın kapsamlı ürün yelpazesinde 31,5 t/saate kadar düşük basınçlı ve yüksek basınçlı buhar kazanları, 22 MW'a kadar sıcak su kazanları, atık ısı kazanları ve buhar ve sıcak su üretimi için elektrikli kazanlar bulunmaktadır.

Yararlı bağlantılar
Yararlı bağlantılar