gas-heizkessel-downloads-vitorond-200.png

Gaz yakıtlı kazanlar 

Aşağıdaki ürünleri inceleyiniz. 

Gaz yakıtlı kazanlar ticari amaçlar için kapsamlı olarak kullanılmaktadır ve bu alanda doğalgaz %98 gibi yüksek bir verimliliğe kadar dönüştürülebilmektedir. Yoğuşmalı teknolojinin yüksek enerji verimliliği esas alındığında kazan seçiminde kazan fiyatları ve kalite önemli bir rol oynar.

Güncel enerji fiyatları ve toplam maliyetler göz önüne alındığında yoğuşmalı teknoloji ekonomik ve temiz bir alternatif sunmaktadır. Ayrıca gelecek için de garantilidir çünkü biyogaz gibi alternatif kaynaklardan olan yakıtlar da eklenebilmektedir. Bu durum yoğuşmalı teknolojiyi ticari kullanım için uygun ve cazip kılmaktadır.

 

Viessmann'ın geniş orta boy endüstriyel/ticari kazan ürünleri yelpazesiyle kazan fiyatları konusunu dert edinmeniz gerekmez. Verimli çalışmalarıyla yatırım kısa sürede kendini amorti eder.

Viessmann kazanları çok yönlü çalıştırılabilir ve imalatta sadece en yüksek kalitede malzeme kullanılır. Yoğuşmalı kazanlardaki paslanmaz çelik örgü brülörün uzun ömrüne katkı sağlar çünkü yüksek sıcaklık tarafından etkilenmezler.

Ürünlerimiz ayrıca zahmetsiz kurulum, işletim ve bakım için tasarlanmıştır. Orta boy endüstriyel ve ticari kazanlar için hızlı montaj sistemleri kurulum sırasında zamandan tasarruf ettirir. Az yer tutacak şekilde tasarlanmışlardır ve gövdeleri hafiftir. Kazanın tüm ana bileşenlerine önden erişilebildiği için, servis teknisyenlerinin işini kolaylaştırır.

gas-heizkessel-downloads-vitocrossal-300-ct3u.png
gasheizung-gas-heizkessel-vorteile-m.png

Yakma işlemi en iyi şekilde, temiz ve mevsimine göre verimlidir. Ayrıca çok çeşitli işletim kapasiteleriyle sunulmaktadırlar. Kazanın kontrol paneli kumanda işlemlerini kolaylaştıran ergonomikliğe sahiptir.

Tüm Viessmann kazanları uzun ve kesintisiz çalışma için üretilmiştir. Hem yeni hem de mevcut tesislere kurulabilirler. Viessmann kazanlarının sunduğu bu çok sayıdaki avantajla tüm ticari ve endüstriyel gereklilikleriniz için idealdir. Viessmann'da dövizimiz: Enerji tasarrufu kazanılmış kardır.