Viessmann'dan Kış Fırsatları

İster Eski Kombisini Getirene 400 TL İndirim

Eski kombiler sahip oldukları teknolojileri nedeniyle yeni kombiler kadar çevre dostu değiller. Siz de 1 Kasım -31 Aralık 2019 tarihlerinde geçerli eski kombisini getirene 400 TL inidirim klampanyamıza dahil olarak hem çevre hem bütçe dostu bir viessmann kombiye sahip olabilirsiniz. Kış ortasında eski kombinizle sorun yaşamamak için bu fırsatı kaçırmayın. 

 

İster Kablosuz Oda Termostatı Hediye

1 Kasım -31 Aralık 2019 tarihleri arasında yeni alınacak Viessmann kombiler kablosuz oda termostatı hediyelidir. Kablosuz oda termostatı sayesinde soğuk kış günlerinde kombinin derecesini değiştirmek için kombinin yanına gitmeye gerek kalmayacak. Bulunduğunuz odadan kombinizin derecesini istediğiniz gibi ayarlayabileceksiniz. Bu konfora sahip olmak için kampanyaya başvurmayı unutmayın.

 

(*) Kampanya Koşulları

• Kampanya 1 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
• Kablosuz Oda Termostat kampanyası tüm Türkiye'de geçerlidir.
• Eskisini getirene 400 TL indirim kampanyası sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Erzurum, Kars, Konya, Aksaray, Sivas, Kırşehir, Denizli, Uşak, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Balıkesir, Çorum, Samsun, Rize, Kütahya,Tekirdağ, Edirne, Kırklareli ve Yalova şehirlerinde geçerlidir. 
• Kampanyadan yararlanmak için kombi almadan önce bu sayfada bulunan formun eksiksiz ve doğru şekilde doldurulması ve formda bilgileri yer alan kişinin kampanya süresi içinde kendisi ile iletişime geçen Viessmann yetkili bayisinden Viessmann kombi satın alması ve faturanın aynı isme kesilmesi gerekmektedir.
• Kampanya sadece anlaşmalı bayilerimizde geçerlidir. 
• Kampanyadan bir tüketici sadece bir kez ve bir ürün için yararlanabilir. 
• Bir müşteri iki kampanyadan sadece bir tanesine başvurabilir. Aynı müşterinin birden fazla kampanya için başvuru yapması halinde geçersiz sayılacaktır. 
• Kampanya başvurusu yapıldıktan sonra 30 gün içinde kombi alımının tamamlanması gerekmektedi. 

Devamı >