HL-OP-15 Hava Temizleyici

Temiz hava bir hazinedir! HL-OP-15 hava temizleyicileri ile derin bir nefes alın.

 

Hava kalitesinin sağlığımız ve konforumuz üzerinde doğrudan etkisi vardır. Dışarı çıktığımızda soluduğumuz hava kalitesi çoğu zaman olması gerekenden çok daha düşüktür. Alerji ve solunum yolu hastalıklarının nedenlerinin başında gelen hava kirliliği sağlığımızı olumsuz etkiler. Küçük çocuklar ise bu durumdan yetişkinlerden daha çok etkilenmektedir. Neyse ki, en azından evimizde soluduğumuz hava kalitesini yükseltmek elimizde. Şimdi, Haus & Luft‘un yeni hava temizleyicileri sayesinde, ormanlık alanlar veya sahil bölgelerindekine benzer bir atmosferin tadını çıkarmak mümkün. Çünkü eşsiz OxyFrish teknolojisi sayesinde hava % 99,98‘e kadar temizlenebilmektedir.


hl-op-15_654x359.png

HL-OP-15, 40 m2‘ye kadar iç mekan için idealdir. Ürünün sayısız avantajları arasında, bir fotokatalitik filtre kullanımı sayesinde sadece toz ve alerjenleri değil, aynı zamanda dumanı ve hoş olmayan kokuları da etkili bir şekilde ortadan kaldırmamızı sağlayan 6 aşamalı bir filtreleme sistemi bulunmaktadır. Bu model aynı zamanda, fan hızını düşüren ve böylece cihazın daha sessiz çalışmasını sağlayan AUTO ve SILENT işlevine sahiptir. Temizleyici, odadaki hava kirliliği seviyesi ve filtrelerin ne zaman değiştirilmesi gerektiği konusunda bizi bilgilendiren akıllı bir sensör sistemiyle donatılmıştır. Temiz hava bir hazinedir! HL-OP-15 hava temizleyici ile derin bir nefes alın.

Evdeki doğal ortama benzer bir atmosfer yaratın! OxyFrisch + teknolojisi, 5 aşamalı filtreleme sistemine ek, fotokatalitik filtre ile birlikte uçucu organik bileşiklerin uzaklaştırılmasını sağlar.

4 filtre:

• Ön filtre: havayı toz ve alerjenlerden ve saçtan temizleme işleminin ilk adımıdır.

• HEPA filtre (H13): temel toz filtrasyonu; polen, alerjenler, küf sporları ve dumanı filtreler.

• Aktif karbon filtresi: formaldehitin giderilmesi; benzen, zararlı gazlar ve her türlü istenmeyen kokuları giderir.

• Titanyum Dioksit (TiO2) fotokatalitik filtre: Fotokataliz, çeşitli kir türlerini parçalar; uçucu organik bileşikler (VOC) ve hoş olmayan kokuları giderir.

• UV lambası: biyolojik hava temizleme; virüslerin, bakterilerin, mikroorganizmaların yok edilmesini sağlar.

• İyonlaştırıcı: negatif iyonlar üretir, havadaki iyon dengesini düzenler, bu da insanın kendini iyi hissetmesi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir.

hl-op-15-panel_654x359.png
sh-hl-op-15_654x359_detay.png

HL-OP-15

  1. 6 aşamalı filtrasyon sistemi
  2. Hepa filtre H13
  3. Sessiz çalışma
  4. Verim 360 m3 / saat
  5. % 99,98‘e varan filtrasyon verimliliği
  6. İyonlaşma
  7. UV lambası
  8. 40 m2‘ye kadar desteklenen alan