HL-OP-15 Hava Temizleyici

Temiz hava bir hazinedir! HL-OP-15 hava temizleyicileriile derin bir nefes alın.

 

Hava kalitesinin sağlığımız ve konforumuz üzerindedoğrudan etkisi vardır. Dışarı çıktığımızda soluduğumuzhava kalitesi çoğu zaman olması gerekenden çok dahadüşük. Alerji ve solunum yolu hastalıklarının nedenlerininbaşında gelen hava kirliliği sağlığımızı olumsuz etkiler.Küçük çocuklar ise bu durumdan yetişkinlerden dahaçok etkilenmektedir. Neyse ki, en azından evimizdesoluduğumuz hava kalitesini yükseltmek elimizde.Şimdi, Haus & Luft‘un yeni hava temizleyicilerisayesinde, ormanlık alanlar veya sahil bölgelerindekinebenzer bir atmosferin tadını çıkarmak mümkün, çünküeşsiz OxyFrish teknolojisi sayesinde hava% 99,98‘e kadar temizlenebilmektedir.


hl-op-15_654x359.png

HL-OP-15, 40m2‘ye kadar iç mekan için idealdir. Ürünün sayısız avantajları arasında, bir fotokatalitikfiltre kullanımı sayesinde sadece toz ve alerjenlerideğil, aynı zamanda dumanı ve hoş olmayan kokularıda etkili bir şekilde ortadan kaldırmamızı sağlayan 6aşamalı bir filtreleme sistemi bulunmaktadır. Bu modelaynı zamanda, fan hızını düşüren ve böylece cihazındaha sessiz çalışmasını sağlayan bir AUTO işlevine vebir SILENT işlevine sahiptir. Temizleyici, odadaki havakirliliği seviyesi ve filtrelerin ne zaman değiştirilmesigerektiği konusunda bizi bilgilendiren akıllı bir sensör sistemiyle donatılmıştır. Temiz hava bir hazinedir!HL-OP-15 hava temizleyici ile derin bir nefes alın.

 • Yüksek SEER/SCOP ile düşük işletim giderleri(A++ enerji sınıfı)
 • Stand by'da minimum güç tüketimi (0,5 W)
 • Akıllı telefon ile uzaktan yönetim: Opsiyonel WI-FI aksesuarı sayesinde, evden uzakta olduğunuzda bile akıllı telefon veya tablet'e indirilecek bir uygulama aracılığıyla ortamdaki konfor programlanabiliyor, klima uzaktan yönetilebiliyor.
 • Uyku halindeki metabolizma değişim hızınauyumlu şekilde set değeri arttırılıp (soğutma modunda), azaltılarak (ısıtmamodunda) konforlu bir uyku sağlar.
 • Sadece gerekli olduğunda defrosta geçerek,konforlu ve tasarruflu bir ısınma mümkündür.
 • Otomatik temizleme: İşletim sonrası fan çalıştırılarak, bakteri oluşumunayol açabilecek nemin kurutulması mümkündür.
 • Yukarı-aşağı sağa-sola 3D otomatik salınım ve geniş kanat açıları ilehomojen hava dağılımı standarttır.
hl-op-15-panel_654x359.png
sh-hl-op-15_654x359_detay.png

HL-OP-15

 1. 6 aşamalı filtrasyon sistemi
 2. Hepa filtre H13
 3. Sessiz çalışma
 4. Verim 360 m3 / saat
 5. % 99,98‘e varan filtrasyon verimliliği
 6. İyonlaşma
 7. UV lambası
 8. 40 m2‘ye kadar desteklenen alan