Konutlar ve ticari binalar için 2 ile 2200 kW arasında etkin teknolojiler

Avrupa'nın ısınma ve sıcak su hazırlama teknolojilerinde standartları belirleyen öncü markası Viessmann konvansiyonel ısıtma yöntemleri yerine etkili ve verimli teknolojileri, çevre duyarlılığını da göz ardı etmeden geliştirmektedir.

İster konutunuzda ister ticari işletmenizde olsun, Viessmann, ısınma konforunuzdan ve kesintisiz sıcak su ihtiyacınızdan en ufak bir taviz vermeden enerji faturanızı düşürmenin en doğru adresidir.

Arzu edilen su sıcaklığına enerji tasarrufu sağlayarak daha kısa sürede ulaşan Viessmann çözümleri konut ve diğer binalara yönelik özelleştirilmiş sistem tasarımlarıyla geniş bir uygulama yelpazesine yönelik kaliteli ürün ve hizmet sunar: 

  • Gaz ve sıvı yakıtlı yoğuşmalı kazanlar
  • Güç-ısı kojenerasyon sistemleri, dünyadaki ilk yakıt hücresi ısıtma cihazı
  • Isı pompaları ve buz deposu
  • Hibrit cihazlar
  • Odun ısıtma sistemleri (peletler, talaş, kesme odun)
  • Termik güneş enerjisi sistemleri ve fotovoltaik
  • Depo, sistem tekniği ve aksesuar

Gün geçtikçe yaygınlaşan ve teşvik edilen güneş enerjisi, ısı pompaları ve diğer yenilenebilir enerji ile çalışan üniteler ile doğrudan ve sorunsuz entegre olabilen Viessmann çözümleri sayesinde hem daha az yakıt maliyeti ortaya çıkar, hem de çevremizin korunmasına katkıda bulunmuş oluruz. Birimlerin birbiriyle uyumu kolay, montajı ve devreye alınması sorunsuzdur.

Viessmann'ın sunduğu cihaz ve sistemler, sahip oldukları teknoloji sayesinde yaşam kalitesi ve konforunu artırırken, aynı zamanda zararlı emisyonları minimum düzeyde kalmasını mümkün kılmaktadır.

Viessmann ürünleri sahip oldukları üstün mühendislik ve tasarım sayesinde gelişmiş fonksiyonlara sahiptir ve hassas biçimde kontrol edebilmekte. Cihazların bu özellikleri ayrıca enerji tasarrufları sağlamaktadır.

Isınma ve sıcak su hazırlamaya yönelik sistemlerde en önde gelen koşullardan biri olan güvenlik, Viessmann'da üstün tasarım, en kaliteli malzemelerde dünya standartları ve üstünde yapılan üretim, ve uzman servis ekipleri tarafından yapılan profesyonel projelendirme, montaj ve bakım sayesinde tam olarak sağlanmaktadır.

Messen - Infos & Termine
Isıtma, endüstriyel ve soğutma sistemleri

Fuarlar


Ürün Programı

Konutlar için

Ürün bilgileri

Ticari binalar için

Ürün bilgileri
Viessmann'dan uzman bayi desteği

Bayilerimiz

Danışma, satış, kurulum ve müşteri hizmetleri sadece düzenli olarak tarafımızdan eğitilen ve ürünlerimizi tanıyan Viessmann uzman partnerleri tarafından yapılmaktadır.


Broşür talebi

Konutlar için ürünler

Online talepleriniz

Online talep

Online talepleriniz

Kullanma Kılavuzları

PDF formatında kullanım klavuzlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Devamı

Broşür - İndir

PDF formatında broşür indir.

Devamı
EnEV.gif

ErP Yönetmeliği 2018

ErP (Enerji ile ilgili ürünler) Yönetmeliği hakkında bilgi

Eksiksiz danışma ve satış sonrası servis

Service Plus

Kapsamlı bir hizmet için eksiksiz Viessmann ürün programı

Viessmann yetkili bayileri yenilikçi ısıtma, soğutma, havalandırma ve merkezi olmayan elektrik beslemesi için eksiksiz ürün ve hizmet programımıza güvenebileceklerini biliyorlar. Ticari başarıda güçlü bir temel olan Viessmann'ın eksiksiz servis hizmetleri de vazgeçilmezdir.