Kombi'de güven, konfor ve verimlilik

Vitocell Boylerler - Her gereksinim için sıcak su konforu

Vitocell modern konutların yüksek miktarda sıcak su taleplerini anında karşılayabilmektedir. Mutfak ve banyolarda yapılan eş zamanlı kullanımlar bu sayede tamamen sorun olmaktan çıkmaktadır.

Vitocell boyler programında tam sizin gereksinimlerinize uygun sıcak su deposunu bulabilirsiniz. Su gereksinimine göre ve montaj olanaklarına bağlı olarak yatay tip, dikey tip veya cihaz altına yerleştirilmiş boylerler.

Sadece apartman daireleri, müstakil konutlar değil, aynı zamanda okul binaları, ticarethaneler, endüstriyel binalar ve hastanelerde de Viessmann en verimli sistem ve doğru yatırımdır. Sıcak su ihtiyacının fazla olduğu yerlerde Vitocell boylerler bir araya getirilerek boyler grupları oluşturabilir ve istenildiği kadar kapasitede ekonomik bir şekilde kesintisiz ısıtma suyu ve sıcak su sağlanabilir.

Ergonomik ve kompakt boyutlara sahip Vitocell serisinin kurulumu kolayca gerçekleştirilebilir.

Boylerler

Teknik özellikleri bakınmından rakiplerinin açık ara önünde olan Vitocell serisi tam güvenli çalışma ve uzun hizmet ömrü prensipleri doğrultusunda Türkiye ve Avrupa'da geçerli bütün teknik standart ve koşullara uygun olarak üretilmektedir.

Optimize edilmiş serpantin yapısı ile suyu tamamen ve homojen ısıtılabilen boyler böylece bakterilere geçit vermeden yüksek ısıtma konforu sağlar.

Vitocell boylerler hafif ve ideal teknik özellikleriyle maksimum tasarruf sağlayan birinci sınıf poliüretan izolasyon malzemesinin sağladığı çok yüksek ısı yalıtım katsayısına sahiptir.

Bütün Viessmann ürün gamı sadece Almanya ve Avrupa normlarına uygun metal ve kimyasal bileşenlerle üretilir. Bütün yüzeyler pürüzsüz ve korozyona dayanımlıdır; Isınma ve sıcak su sağlayan sistemler böylelikle tam hijyenik ve sağlıklıdır.

Viessmann ısıtma sistemlerinin her geçen gün daha da önem kazanan çevremize verebileceği zararlar konusunda da içiniz rahat olsun, Vitocell ve diğer ısıtma ve sıcak su hazırlama sistemleri çok düşük zararlı madde emisyonları ve üst düzey enerji verimlilikleri ile gerçek bir çevre dostudur.

Bunların ötesinde, Viessmann Vitoplex tasarlanırken ergonomik kullanımdan ve estetik görünümden de hiç bir taviz verilmedi.

Kombi değişim projeniz için uzmanlarımızdan destek isteyin. İster standart kullanımlı kombi olsun, ister aynı anda fazla miktarda banyo suyu kullanımı, kalabalık aileler veya fazla ısı kaybı olan konutlar olsun; bölgenizdeki uzman Viessmann satış ve servis ekibi size her türlü kombi değişim ya da ilk alım danışmanlık hizmeti vermekten memnun olacaktır.

Her evin sıcak su gereksinimi çok farklıdır. Oturan kişilerin sayısına veya banyo yapma/duş alma alışkanlıklarına göre değişir. Örneğin sabahları aynı aileden 3 kişi aynı anda işe ve okula gidiyorsa ve kısa bir süre içerisinde çok fazla sıcak kullanma suyunun sağlanması gerekmektedir. Düzenli olarak banyo yapmayı sevenler de küveti doldurmak için yeterli miktarda sıcak su isterler. Apartmanlarda farklı dairelerde aynı anda sıcak su ihtiyacı olduğunda boylerler yeterli miktarda suyu sağlayabilmelidir. Vitocell boylerler bu gereksinimi karşılamakta ve donanımdan istenen yüksek talepleri yerine getirmektedir.