Yüksek verimli cihazlarla enerji tasarrufu

Enerji dönüşümü kazançlıdır. Yeni bir ısıtma sistemine yapılan yatırım kendini hemen amortize eder. Yükselen enerji giderlerine rağmen verimli cihazlar daha az yakıt tüketir ve sonucu faturanızda hemen görebilirsiniz. Ayrıca, enerji dönüşümü evinizin değerini de arttırır.

En iyi sonucu ne şekilde alabileceğiniz ve uzun vadede enerji giderlerinizi nasıl düşürebileceğiniz enerji tasarrufu kılavuzunda açıklanmaktadır. ''Capital'' dergisi ısıtma sistemi dönüşümünün kendisini hemen amortize ettiğini 2011 sonlarında tespit etmiştir. ''Allianz pro Nachhaltigkeit'' online platformunda sürdürülebilir yapı ve dönüşüm konusunda ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Bir Viessmann bayisinden danışmanlık hizmeti almak için fazla beklemeyin.


Bilgi alın

Energiesparratgeber-426x240.jpg

Enerji tasarrufu kılavuzu

Son kullanıcılar için tüm bilgiler bir broşürde. Burada dönüşümle ilgili en önemli ipuçlarını bulabilirsiniz. Böylece hem mümkün olan en yüksek tasarrufu elde eder, hem de çevreniz için bir şeyler yapmış olursunuz.

Download (PDF 3 MB)
Sonderdruck_Capital-426x240.jpg

Capital özel sayısı

Capital dergisi daha 12/2011 baskısındaki ''Denken und Dichten'' başlıklı makalesinde ısıtma sistemi dönüşümünün yararlarına değindi. DEKRA'ya göre yeni bir ısıtma sistemi ile % 25 enerji tasarruf potansiyeline sahiptir.

Download (PDF 1 MB)

Uygulama

Beratung-426x240.jpg

Ücretsiz Danışmanlık talebi

Uzman iklimlendirme firmalarından ücretsiz danışmanlık alarak ne kadar tasarruf edebileceğinizi görebilirsiniz.

Online talep oluştur