VITOCLIMA 333-S MINI

 

◾Vitoclima 333 için özel geliştirilen DC inverter teknolojisi ile yüksek verimlilik sağlanmıştır, EER 3,97 seviyesine çıkarılmıştır.

◾ 12,1 kW – 14 kW - 16 kW soğutma kapasiteleri ile geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. 

◾ Yeni haberleşme dili CAN Bus sayesinde parazitsiz ve güvenilir bir haberleşme sağlanmıştır.

◾Esnek borulama montaj kolaylığı sağlar

Toplam boru uzunluğu: 300 m

Maksimum boru uzunluğu: 120 m

İç ünite kot farkı: 40* m

◾İşletme dış ortam sıcaklık limitleri;

Soğutmada -5 °C ~48 °C

Isıtmada -20 °C ~27 °C’dir.

* : Dış ünitenin yukarıda monte edildiği
durumlarda 50 m’dir.

 

 

Teklif almak için tıklayın


Bir aile firması olan Viessmann, üç nesil boyunca konforlu, ekonomik ve çevre dostu bir şekilde ısı elde etmeyi ve onu ihtiyaçlar doğrultusunda kullanıma sunmayı kendisine görev bilmiştir.

Uluslararası Yapı

Viessmann, Almanya, Avusturya, İsviçre, Fransa, Kanada, Polonya ve Macaristan'da toplam 27 adet üretim merkezi ve 120 satış merkezinden oluşan satış organizasyonuyla 74 ülkede temsil edilmektedir.

Sorumluluk, Dürüstlük ve Verimlilik

Çevre ve topluma karşı sorumluluğu, çalışanları ve iş ortaklarıyla kurduğu güçlü iletişimi, mükemmeliyetçilik çabası ve tüm iş süreçlerinde yüksek verimliliği Viessmann'ın temel değerlerindendir.

Klimada Tecrübe

Viessmann güvencesiyle üretilen Vitoclima ürün programı, Viessmann Türkiye'nin klimada sahip olduğu tecrübe ile pazara sunulmaktadır.

Klima ürün programı kapsamında Viessmann, 2,6 kW- 17 kW kapasite aralığında Vitoclima 100-S, 200-S, 200-S/HE ve 300-S bireysel ve ticari tip split klimalar, 9 iç üniteye kadar tek dış üniteye bağlanabilen Vitoclima 300-S/HE Free Joint çoklu sistem klimaları ve Vitoclima 333-S DC Inverter VRF klima sistemleri ile her ihtiyaca uygun çözümler sunar.

Güvenilir Partnerlik

İki yılda bir düzenlenen ve Almanya'daki binlerce uzman ısıtma firmasının katıldığı geniş bir anket olan "markt intern" de Viessmann uzun senelerdir birinci seçilmiş ve son 23 yıldır sektördeki liderliğini korumaktadır.

 

fake_image_654x359.png
kumanda_sistemi_vrf_vitoclima_333_s_viessmann.jpg

Kontrol Sistemleri

Viessmann VRF sistemleri için bireysel ve merkezi kontrol sistemleri.