Uzman Tavsiyesi
Ev Sahipleri Profesyoneller

Katılım Koşulları

Viessmann Climate Solutions SE'nin Viessmann/FC Bayern ısı pompası videosunun sosyal medya yarışmasına katılım şartları

Viessmann Climate Solutions SE,   Almanya, İspanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Lüksemburg ve Polonya'da sosyal medya üzerinden gerçekleşecek bir çekiliş düzenliyor.

Katılım aşağıdaki özelliklere sahip herkese açıktır:

  • 18 yaşına ulaşmış olanlar

Katılım ücretsizdir. Katılım için ürün satın alınması gerekmemektedir.

Yarışmanın nasıl işlediğine dair ek açıklamalar açılış sayfasında "Nasıl katılabilirsiniz" menü öğesi altında verilmiştir. Yarışmaya katılmak için, ad ve soyadın yanı sıra geçerli bir e-posta adresi hakkında eksiksiz ve doğru bilgilerle kayıt olunması gerekmektedir. Kişi başına sadece bir katılıma izin verilmektedir.

Yarışma 07.04.2022 tarihinde başlayacak ve 02.05.2022 tarihinde sona erecektir.

Katılım ve giriş hizmetlerinin yanı sıra otomatik girişler yoluyla katılım hariçtir. Manipülasyon şüphesi durumunda (örn. yanlış bilgi), organizatör ilgili katılımcıları hariç tutma hakkına sahiptir. Katılımcılar, yarışma kapsamında saldırgan, aşağılayıcı veya başka bir şekilde yasadışı, özellikle de cezai olarak ilgili herhangi bir katkı yazmamayı taahhüt eder.

Kazananlar 02.05.2022 tarihinden sonra yapılacak çekilişle belirlenecektir. Her ülke için bir kazanan olacak ve aşağıdakileri kazanacaktır:

  • Ülke başına ödül: Robert Lewandowski tarafından imzalanmış bir FC Bayern forması ve Viessmann/FC Bayern ortak markalı bir atkı.

Kazananlar, son katılım tarihinden sonra e-posta ile bilgilendirilecektir. Viessmann Climate Solutions SE, kazanan mektubu ve ödülü göndermek için kazananın adresine ihtiyaç duyar. Kazanan, adresini vererek Viessmann Climate Solutions SE'nin ödül çekilişini gerçekleştirmek amacıyla bu kişisel verileri toplayabileceğini, işleyebileceğini ve kullanabileceğini kabul eder. Bu veriler yalnızca yarışmanın yürütülmesi amacıyla kullanılacaktır. Kazanan, kazandığının kendisine bildirilmesinden itibaren yedi gün içinde bizimle iletişime geçmezse, ödül hakkı tazminat ödenmeksizin kaybedilecektir.

Katılımcılar, yarışmaya kendi internet bağlantılarını kurmaktan sorumludur. Viessmann Climate Solutions SE, oyunun, oyun bağlantısının ve www.viessmann.family web sitesinin kullanılabilirliğinden sorumlu olmayacaktır.

Bu katılım koşullarının önemli bir ihlali, Viessmann Climate Solutions SE'ye ilgili girişi silme ve katılımcının hesabını bloke etme hakkı verir.

Yasal süreç hariçtir, ödülün nakit olarak ödenmesi mümkün değildir. Kazanma hakkı devredilemez.