kuehlsysteme.png

Soğutma ve derin dondurma hücreleri

Müşteriye özel gereksinimler için soğutma ve derin dondurucu hücrelerin, tavan ve duvar soğutma setlerinin, raf sistemlerinin ve aksesuarların eksiksiz ürün portföyü.

TectoCell soğuk odaları, en yüksek enerji verimliliği ve üstün hijyen özellikleriyle ve tüm sıcaklık kontrollü depolama gereksinimlerini karşılayan kapsamlı bir raf sistemleri ve aksesuarları yelpazesiyle bilinir.

Soğutma Dolapları

TectoDeck duvar buzdolapları, soğutulmuş yiyecek ve içecekler için enerji tasarruflu, yarı yükseklikte ve roll-in soğutmalı dolaplar sunmaktadır. TectoFreeze dik ve orta boy yatay modelleri ile, donmuş ürünlerin satış ve tanıtımında geniş bir seçenek yelpazesi sunar. TectoServe servis sayaçları, taze et ve balık ürünlerinin yanı sıra önceden paketlenmiş yemekler için de mümkün olan en iyi sunumu sağlar. Plug-in teknolojisine sahip TectoPromo ürünleri, ürün sunumu/vitrini için uygundur.

 

Soğutma ve derin dondurma hücreleri

Ticaret ve endüstrideki yüksek taleplere uygun Viessmann soğutma ve derin dondurma hücreleri kendilerini özellikle sağlamlık, üstün hijyen özellikleri ve yüksek kullanım konforu ile kanıtlamaktadır.