Uzman iş ortağı uygulamamız ViStart: Yeni bir başlangıç ​​yapma zamanı

En yeni nesil Viessmann ısıtma sistemlerinin yerleşik WiFi ile devreye alınmasını temelden iyileştirdik ve basitleştirdik. Kurulumcular artık kullanıcı dostu ViStart akıllı telefon uygulamasını kullanma olanağına sahipler. Bu kullanımı kolay dijital uygulama ile, sadece birkaç adımda devreye alma sırasında sezgisel ve güvenli bir şekilde yönlendirilirsiniz.

Süreci mantığa uygun hale getirerek ve dijitalleştirerek, zamanın ve kontrolün gücünü kurulumcunun ellerine geri veriyoruz. Yararlı ipuçları ve püf noktaları her adımda sizinle birliktedir ve size daha fazla özgüven sağlar - artık teknik destekle konuşmak için harcayacak daha fazla zamanınız yok! Uygulama, tüm adımları tam ve doğru sırada gösterecek şekilde tasarlandığından, kurulumu yapılan ısıtma sistemiyle daha önce hiç çalışmamış olsalar bile, tesisatçıya süreç boyunca rehberlik edecektir. Verimlilik, doğruluk ve bağımsızlık - hepsi bir arada uygulama!


Download ViStart App

ViStart uygulaması, iOS ve Android cihazlar için ücretsiz olarak mevcuttur. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantılardan herhangi birine tıklayın.


Bu Avantajlardan Yararlanın

Doğrudan bağlantı

Doğrudan bağlantı

Vitodens veya Vitovalor ısıtma sisteminin Wi-Fi erişimi ile güvenli bir yerel bağlantı kurun. Artık sinir bozucu kablolara ihtiyacınız yok!


Optimize edilmiş süreç

Optimize edilmiş süreç

Son derece hassas ölçümler ile adım adım kendi kendine yönlendirilen bir süreç, karmaşıklığı azaltır. Bu, bir devreye alma adımını bir daha asla kaçırmayacağınız ve gelecekte her şeyin doğru bir şekilde gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğini artık kendinize sormanıza gerek kalmayacağı anlamına gelir.


Gelişmiş Ayarlar

Gelişmiş Ayarlar

ViStart şimdi Viessmann montajcılarına ek sistem ayarlarını doğrudan uygulamadan yapma seçeneği sunuyor - örn. Zaman programları, ısıtma devreleri, ısıtma eğrileri, sıcak su ve sirkülasyon pompası.


Pozitif sonuçlar

Pozitif sonuçlar

Uygulama, adımlar hala açıksa yükleyiciyi bir hata mesajı ile bilgilendirir. Devreye alma başarıyla tamamlandığında bir onay görüntülenir.


Nihai raporlar

Nihai raporlar

Her sistem için ayarlar, devreye alındıktan sonra günlüğe kaydedilir ve uygulamadan dışa aktarılabilir. Böylece, çalıştırdığınız her sistemin eksiksiz bir kaydına her zaman sahip olursunuz.


Uzman iş ortağı uygulaması ViStart ile devreye alma

Videoyu etkinleştirmek için lütfen oynat butonuna tıklayın. Videoyu başlattığınızda verilerin YouTube'a aktarıldığını lütfen unutmayın. Ayrıntılar için lütfen gizlilik politikamıza bakın.

ViStart App

Inbetriebnahme Vitodens 200 mit der Fachpartner-App ViStart


Sistem gereksinimleri

 • Apple iOS 12 veya sonraki sürümlere sahip akıllı telefon, 5.0 veya sonraki sürümlere sahip Android
 • Lütfen bu uygulamanın şu anda yalnızca entegre WiFi'li aşağıdaki ısıtma sistemleriyle çalıştığını unutmayın: 
  -  Vitodens 300-W, 333-F und 343-F
  -  Vitodens 200-W, 222-W, 222-F ve 242-F
  -  Vitovalor PT2
  -  Vitovalor PA2
  -  Vitocharge VX3
 • Gelecekte daha fazla model desteklenecek - bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Araçlar & Hizmetler

PartnerPortal

Yeni PartnerPortal'da günün her saati size özel bilgiler ve hizmetler sunulur.

Siteye git

PartnerShop

Online siparişlerinizin merkezi: Yeni Viessmann PartnerShop.

Siteye git
Vitoguide

Vitoguide

Vitoguide, ısıtma sistemlerinin izlenmesinde uzman iş ortaklar için yenilikçi bir çözümdür. Bu uygulama ile sistem operatörü daha fazla güvenlikten yararlanır, uzman iş ortakları her zaman sorumlu olduğu ısıtma sistemleri hakkında çevrimiçi bir genel bakışa sahip olur.


Viessmann Eğitim odası

İster seminer, ister çevrimiçi seminer veya e-öğrenme teklifi olsun, Viessmann eğitim odasında Viessmann'da eğitim ve ileri eğitimle ilgili her şeyi bulacaksınız.

Siteye git