Vitobloc 200 Tip EM-20/39 - Yoğuşma tekniği entegre


Bu avantajlardan yararlanın

  • Kendi tüketimi için ekonomik elektrik ve ısı üretimi
  • Tamamen bağlantıya hazır ve fabrikada test edilmiş
  • Sessiz çalışan 4 silindirli gaz yakıtlı dört zamanlı motor (biyo-doğalgaz da mümkündür)
  • Bakım aralığı: Tekrar yakıt doldurmadan 6000 çalışma saati
  • Kanıtlanmış Web tarayıcı üzerinden denetleme sistemleri
  • Enerji verim sınıfı: A++


Kanıtlanmış teknik

Viessmann ısı-güç kojenerasyon üniteleri (CHP) Vitobloc 200'ler işletmeye hazır sistemlerdir. Motor, jeneratör ve ses yalıtımlı muhafaza ile kontrol paneli aynı çerçeve üzerindedir.

Sürekli ısı kullanıldığında ve elektrik üretimi için mümkün olduğu kadar uzun çalışma süresi varsa, CHP'ler idealdir. Bu örneğin, oteller, 30 - 50 arası konut içeren siteler, tatil siteleri, yüzme havuzları, alışveriş merkezleri ile sanayi, alışveriş ve ticaret için geçerlidir.

CHP modülleri Vitobloc 200 EM-20/39 ile 20 kWel ve 39 kWth sağlanır. Entegre yoğuşma tekniği ile kullanılan yakıtın %95 kadarından yararlanılabilir. Kurulmuş olan 2500'ün üzerinde Vitobloc 200 modülünde kanıtlanmış teknik mevcuttur.


Bakım aralıkları uzun olduğundan çok ekonomiktir

Entegre yağlama yağı beslemesi sayesinde bakım aralıkları uzadığından düşük işletme giderleri ve daha az durma süreleri. Bağlantıya hazır ve fabrikada test edilmiş komple üniteler sayesinde kurma çalışmaları minimum seviyededir ve güç değerleri kontrol edilmiştir.

Karşılaştırmak için: Bir arabada 6000 saat çalışma aralığı, araçta 360.000 kilometreden sonra bakım yapılması gerekir demektir.


Ürün kesiti

Vitobloc-200_EM-20-Schnitt.png