Wärmepumpe Vitocal 300-G

Vitocal 300-G'nin kullanımı, müstakil ve apartman tipi evlerde, villalarda, yeni inşaat ve eski ısıtma sistemini dönüştüren binalarda eşit derecede uygundur.

EHPA Gütesiegel

EHPA Kalite Etiketi

EHPA kalite etiketi, pazar teşvik programına göre teşvik için COP (Coefficient of Performance) belgesi görevi görür.

Alman EHPA kalite etiketi komisyonu, Viessmann Vitocal 200-S ısı pompasının EHPA kalite damgası düzenlemesinin gerekliliklerini karşıladığını belgeler.

Regelung Vitotronic 200

WLAN opsiyonlu Vitotronic 200

Vitotronic 200 kontrolü üzerinden ısı pompaları internet arayüzü Vitoconnect (aksesuar) ve ücretsiz ViCare App yoluyla uzaktan da kontrol edilebilir. Ayrıca merkezi konut havalandırma cihazları Vitovent ile kombinasyon da mümkündür.

Vitoconnect bağlantı imkanı

Mobil uygulama üzerinden kumanda için Vitoconnect arayüzü gereklidir. Vitocal serisinin önceki ısı pompalarının (2010 üretim yılından itibaren) sonradan donatılması her zaman mümkündür.

Vitoconnect 100
ViCare App

ViCare App (Mobil Uygulama)

ViCare App (mobil uygulama)  sayesinde tesis işletmecisi akıllı telefon yoluyla kendi ısıtma sistemini kontrol edebilir. Çalışma durumu herhangi bir zamanda görüntülenebilir ve bir arıza durumunda, daha önce uygulamada depolanan uzman şirket ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurulabilir.

Görsel ekran ile kolay kontrol panel

Birbirine uyumlu: Sistem Tekniği

''Tümü, parçaların toplamından daha fazladır.'' Viessmann bu prensibe uygun olarak sadece kalite, güvenirlik ve verimlilik bakımından yüksek Viessmann standartlarını yerine getiren teker teker ısıtma bileşenleri sunmaz. Tüm ürünler yapı parçalarının birbirlerine tam olarak uyduğu bir komple sisteme bağlıdır. Yenilikçi üstün tekniğin tüm kapasite potansiyeli sadece sisteme entegre edilen bileşenlerin mükemmel bir şekilde etkileşimi ile sağlanabilir.

Viessmann sistem tekniğine, güvenilir ve ekonomik bir ısıtma sistemi için gerekli her şey dahildir. Telsiz uzaktan kumandalı Vitotronic kontrol paneli ve güçlü Vitocell boylerden ekonomik ısıtma desteği için güneş enerjisi sistemlerine kadar tümü iyi sıcak su konforu sağlamaktadır.

Ürün kesiti

Genel bakış

Güç (kW)
5,9 - 117,8 kW
Isıtma işletmesindeki COP
Güç kademesine bağlı olarak 6,58'ye kadar
Enerji verim sınıfı
energieeffizienklasse.png
A++* AB Direktifi No. 811/2013 ısıtma, ortalama iklim koşulları, düşük (35 °C) / orta sıcaklık uygulaması (W35) uyarınca
Kullanım alanı
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Tek/çift ailelik müstakil evler, apartman, ticaret, yerel yönetimler, yeni bina ve dönüşüm
Kullanım
Einfaches RGB
Açık metin ve grafik göstergeli Vitotronic 200 kontrol paneli, Vitotrol App üzerinden kullanılabilir
Sıcak su hazırlanması
Daha yüksek bir sıcak su konforu için ayrıca bir boyler gereklidir.
Diğer özellikler
Opsiyonel NC-Box ile ''natural cooling'' işlevi, opsiyonel AC-Box ile ''acitve cooling'' işlevi
Ürün tasarımı ve işletim

Wärmepumpe Vitocal 300-G

Vitocal 300-G'nin kullanımı, müstakil ve apartman tipi evlerde, villalarda, yeni inşaat ve eski ısıtma sistemini dönüştüren binalarda eşit derecede uygundur.