Vitorond 200 VD2A - her kapıdan geçer


Bu avantajlardan yararlanın

  • 125 - 1080 kW arası güçlerde sıvı/gaz yakıtlı düşük sıcaklık kazanları
  • Paslanmaz çelik eşanjör Vitotrans 300 üzerinden üst ısıl değerden yararlanılarak %12'ye kadar daha fazla enerji elde edilir
  • Döküm kazan parçaları elastik sızdırmazlık ipli çift yivli sistemle daimi olarak duman gazı tarafında contalanır
  • Önden brülör kapağı açılarak erişilen yanma odası kolayca temizlenir.
  • İnternet üzerinden Vitocom ve Vitodata ile uzaktan denetim olanağı


Eski bina dönüşümü için önerilir

Eski binalardaki dar ve girilmesi zor olan geçişler eski binalardaki ısıtma sistemlerinin dönüşümlerini zorlaştırır. Döküm parçalı kazan Vitorond 200 bunun için ideal bir çözümdür.

Dilimleri kazan dairesine teker teker getirilir ve burada bir presleme aleti ile kolayca birleştirilir.

Eutectoplex ısıtma yüzeyi homojen bir özel gri dökümden oluşur. Malzeme homojen bir şekilde soğuduğundan şekli ve geometrisi bozulmaz. Bu sayede gerilmeler önceden önlenir.

Sonuç: yüksek işletme emniyeti ve uzun ömür.


Konforlu ve güçlü bir kontrol panelleri

Dijital kontrol sistemi Vitotronic ile ısıtma sistemi ekonomik olarak çalışır.

Dört kazana kadar çok kazanlı sistemler ve değişken düşümlü kazan suyu sıcaklığı için Vitotronic 300-K özellikle güçlüdür.

Bina yönetim sistemlerine entegre edilebilir. İnternet üzerinden uzaktan denetleme için Vitocom ve Vitodata'lı TeleControl teslim edilebilir.
 

warmwasserspeicher.jpg

Birbirine uyumlu: Sistem Tekniği

''Tümü, parçaların toplamından daha fazladır.'' Viessmann bu prensibe uygun olarak sadece kalite, güvenirlik ve verimlilik bakımından yüksek Viessmann standartlarını yerine getiren teker teker ısıtma bileşenleri sunmaz. Tüm ürünler yapı parçalarının birbirlerine tam olarak uyduğu bir komple sisteme bağlıdır. Yenilikçi üstün tekniğin tüm kapasite potansiyeli sadece sisteme entegre edilen bileşenlerin mükemmel bir şekilde etkileşimi ile sağlanabilir.

Viessmann sistem tekniğine, güvenilir ve ekonomik bir ısıtma sistemi için gerekli her şey dahildir. Telsiz uzaktan kumandalı Vitotronic kontrol paneli ve güçlü Vitocell boylerden ekonomik ısıtma desteği için güneş enerjisi sistemlerine kadar tümü iyi sıcak su konforu sağlamaktadır.